• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-4491-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید استاندارد قزوین:

تعامل با صنعت اولویت اصلی من در قزوین است

مدیرکل جدید استاندارد قزوین گفت: با توجه به اینکه قزوین استانی صنعتی محسوب می‌شود؛ تعامل و برقراری ارتباط مطابق قانون با واحدهای صنعتی و تولیدی در اولویت برنامه‌های من است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سیروس صارمی در مراسم معارفه خود که صبح امروز در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با اشاره به ارتباط اقتصاد مقاومتی و استاندارد، تصریح کرد: همه بندهایی که در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آمده است به همه دستگاه‌های دولتی مرتبط می‌شود ولی یک ویژگی خاصی که سازمان ملی استاندارد دارد این است که یکی از بندهای مهم اقتصاد مقاومتی مرتبط با استاندارد است.

وی افزود: هر مدیری در هر استانی که کار می‌کند برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کارش قرار می‌دهد به‌ویژه در استاندارد علاوه بر بند 24 سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سعی می‌کنیم بقیه بندها را نیز در برنامه خود داشته باشیم.

مدیرکل جدید استاندارد قزوین اظهار کرد: در سازمان استاندارد سیاست‌های کاری خود را بر پایه همین برنامه‌ها پایه‌ریزی کردیم و که مهم‌ترین آن اصل استانداردسازی بوده است؛ همچنین ارزیابی انطباق کالاهای صادراتی، وارد و تولید داخل درزمینه اندازه‌شناسی و تائید صلاحیت‌ها است.

وی تأکید کرد: استان قزوین پتانسیل خوبی در حوزه‌های صنعتی و تولیدی دارد؛ از این پتانسیل باید در جهت تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی به‌درستی استفاده کرد که در برنامه‌های آینده ما هست، استاندارد همواره مشاور و همراه واحدهای تولیدی و بخش صنعتی است و هیچ‌وقت مانع کار این واحدها نمی‌شود که ما در برنامه خود این را سرلوحه کار قرار می‌دهیم که تعامل خوبی داشته باشیم.

صارمی یادآور شد: با توجه به تصویب و ابلاغ قانون تقویت و نظام استانداردسازی، می‌طلبد که اقدامات مهمی از طرف سازان استاندارد انجام شود، ما نیز با کمک همکاران تلاش می‌کنیم که بتوانیم به نحو احسن این قانون را در استان اجرا کنیم.

وی با اشاره به اولویت‌های کاری خود در استان قزوین، خاطرنشان کرد: تعامل و همراهی کامل در چهارچوب مقررات در حوزه‌های صنعتی و تولیدی، خدماتی، تعامل و همراهی با مسئولین استان، دستگاه‌های اجرایی برای مستقر شدن نظام استاندارد، تعامل با اصحاب رسانه، استفاده از توان تخصصی مراکز علمی و دانشگاهی، استفاده از توان تخصصی همکاران؛ ضرورت توجه به کیفیت کالاهای داخل و تلاش برای ارتقا سطح معیشتی همکاران از برنامه‌های اصلی من در استان قزوین است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: