• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-4394-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شب وداع آغازی بر یک پایان

حسین یکتا گفت: شب وداع در واقع آغازی بر یک پایان است زیرا دل‌های ما در ماه مبارک رمضان رقیق و آماده دریافت حقایق الهی شده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، مراسم شب وداع به همت بیش از 70 هیئت مذهبی شب گذشته در گلزار شهدای قزوین برگزار شد.

در این مراسم حسین یکتا از فرماندهان دفاع مقدس و راوی جنگ ضمن اشاره به پیش‌بینی‌های امام راحل در سال‌های دفاع مقدس اظهار کرد: خیلی‌ها فکر می‌کردند سخنان امام برای تشویق و دلداری دادن است اما بعد از مدت‌ها سخنان ایشان تحقق یافت و همین امر شاهدی برای حقانیت امام و رزمندگان بود.

وی با اشاره به تأثیر خون شهدا در جامعه بیان کرد: امروز اوضاع فرماندهی دشمن به هم ریخته است به همین دلیل است که قلاده ترامپ را باز کرده‌اند؛ آن‌ها می‌دانند که کارشان تمام است ولی همچنان نفوذی‌ها چوب لای چرخ فرهنگ و اقتصاد و صنعت کشورمان می‌گذارند.

یکتا با اشاره به برکت خون شهدا گفت: امروز برافراشته شدن پرچم مقاومت در جبهه‌های شامات، یمن و لبنان توسط رزمندگان ما به برکت خون شهدا و استغاثه مردم به درگاه پروردگار است.

وی تصریح کرد: بنابراین چنین شبی را قدر بدانید زیرا شب وداع در واقع آغازی بر یک پایان است زیرا دل‌های ما در ماه مبارک رمضان رقیق و آماده دریافت حقایق الهی شده است.

این راوی دفاع مقدس گفت: امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب است و در واقع بعثت انقلاب فرا رسیده است؛ بنابراین مأموریت، تازه امسال آغاز خواهد شد.

وی افزود: دشمنان اسلام و انقلاب می‌خواهند با به رخ کشیدن برخی عملکردهای ضعیف، مردم را از انقلاب ناامید کنند اما نگاه خدا همواره به این انقلاب بوده و خواهد بود.

یکتا در پایان عنوان کرد: چهل زمستان گذشته و رو سیاهی به زغال مانده است، آری انقلاب به برکت خون شهدا و خون دل خوردن حزب الله امروز به چهل سالگی و بالندگی رسیده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: