• چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-1491-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشدید نظارت بر بازار قزوین در ماه مبارک رمضان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با هدف جلوگیری از افزایش قیمت‌ها نظارت بر بازار قزوین در ماه مبارک رمضان توسط دستگاه‌های مجری و متولی تشدید می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
منوچهر حبیبی ظهر امروز در ستاد تنظیم بازار استان قزوین اظهار کرد: با توجه به افزایش میزان مصرف کالا در ماه مبارک رمضان باید نظارت‌ها افزایش یابد تا مردم در تأمین کالاهای اساسی خود در این ماه دچار مشکل نشوند.

وی با اعلام برپایی نمایشگاه ضیافت در ماه مبارک رمضان، افزود: برگزاری این نمایشگاه که مایحتاج مردم را با قیمت‌های مناسب‌تر ارائه می‌کند موجب کاهش قیمت‌ها خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با تأکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان باید کالاهای ضروری مثل برنج و گوشت با جدیت و میزان بیشتری توزیع شود، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش مصرف شکر در ماه رمضان باید برای توزیع این محصول با قیمت تنظیم بازار در سطح نمایشگاه اقدام کرد.

وی با اشاره به نوسانات قیمت گوشت در استان، تصریح کرد: قیمت گوشت قرمز تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان ثابت خواهد بود که با هماهنگی شرکت امور پشتیبانی دام و با استفاده از ظرفیت اتاق اصناف توزیع خواهد شد.

معاون استاندار گفت: تمام دستگاه‌های اقتصادی و نظارتی استان باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا به تولیدکننده آرامش داده و ضمن کالا را نیز با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برسانند.

حبیبی با اشاره به تأمین گوشت مرغ در استان، افزود: مرغ منجمد به اندازه کافی در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است و در صورت نیاز با قیمت تنظیم بازار توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین باید رسیدگی و نظارت بر ساعات و روند پخت نان در نانوایی‌ها در این ماه مبارک تشدید شود تا از کیفیت پخت نان در استان کاسته نشود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: