• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2694-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

ایسنا، رسانه امیدبخش/ 6

جستجوگری ویژگی بارز خبرگزاری ایسنا است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به اینکه روحیه ی جستجوگیری یکی از ویژگی های مهم هر رسانه ای است گفت: در ایسنا با توجه به وجود تیم حرفه ای و جوان این روحیه بسیار مشهود است.

محمد حسن ارداقیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان، در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا در شمار رسانه های پیشتاز استان محسوب می شود و بی شک روحیه جستجو گری که ویژگی بارز جوان و دانشجواست  در این رسانه بسیار مشهود اشت.

وی افزود: گاهی جسارت و ماجراجویی خبرنگاران سبب به وجودآمدن اشتباهات گریز ناپذیر می شود و حرفه اطلاع رسانی را با آفت هایی روبرو می کند که چنین اتفاقاتی تا کنون در ایسنا رخ نداده است.

ادارقیان تاکید کرد:  تاکنون بی اخلاقی رسانه ای را در ایسنا شاهد نبوده و پیوسته شاهد اثرگذاری این رسانه در باور ها و تعاملات اجتماعی  بوده ایم .

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاد آور شد: هیچ رسانه ای نمی تواند جهت گیری های سیاسی خود را از مخاطب پنهان کند چرا که رسانه ها زبان گویای اندیشه گردانندگان خود هستند.

وی تاکید کرد: آنچه که اهمیت دارد رسانه ها باید در مسیر حرکت خود از تخریب یا تضعیف گرایش های مخالف خود پرهیز کرده و به طرف بی اخلاقی حرکت نکند.

 ارداقیان ادامه داد: باید اصحاب رسانه  پیوسته به اصول انصاف ، حفظ یگانگی و رعایت اخلاق حرفه ای توجه کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در پایان گفت: خبرگزاری ایسنا پیوسته کار خود را به صورت حرفه ای انجام‌داده و اخلاق حرفه ای رسانه ای را رعایت کرده است.

انتهای پیام