• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-5590-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

ایسنا، رسانه امیدبخش/ 8

خبرگزاری ایسنا تاکنون در ارائه‌ی اخبار اصل بی‌طرفی را رعایت کرده است

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گفت: خبرگزاری ایسنا تاکنون توانسته اصل بی‌طرفی و شفافیت را در رسانه‌ی خود رعایت کند و در همین راستا در سطح استان بسیار اثرگذار است.

 حمیدرضا خان پور مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: حضور خبرگزاری‌ها و اطلاعات دقیق به مردم در زمینه ی صنعت بسیار اثرگذار است و خبرگزاری ایسنا با توجه به شفافیت و صداقت که در بین قشر دانشجو و صنعتگر دارد اثرگذاری آن استان قزوین کاملا مشهود است.

وی افزود: باید ما بین دانشجویان و صنعت ارتباط برقرار کنیم که پل ارتباطی بین دانشجویان و صنعت می‌تواند خبرگزاری ایسنا باشد. 

خان پور خاطرنشان کرد: در استان قزوین تعامل خوبی بین صنعت و دانشگاه شکل گرفته و تلفیق این دو با هم سبب می شود تا خروجی اثربخشی را داشته باشد.

مدیر عامل شرکت شهرصنعتی ادامه داد: ایسنا می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که دانشجویان به صنعت اعتماد کرده و با صنایع آشنا شوند.

خان پور اضافه کرد: حضور پر رنگ‌ خبرگزاری ایسنا در بازدیدهای صنعتی و برنامه‌های متعدد نشان‌دهنده‌ی اهمیت دادن این رسانه به موضوع صنعت و تلاش برای ارتباط دادن دانشجو با بخش صنعت است.

وی تاکید کرد: با همت ایسنا و همکاری بخش صنایع کوچک و متوسط تعاملات خود با یکدیگر را افزایش خواهیم‌داد تا بتوانیم‌خروجی مفید و اثر بخش داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی در پایان گفت: تاکنون اخبار، اطلاعات و مسائل مربوط به صنعت در کمال صداقت، بی‌طرفی، پاکدستی و شفافیت در ایسنا قرار گرفته است.

انتهای پیام