• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3992-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار با مدیران جهاددانشگاهی:

فضاهای غیراستاندارد مدیریتی در کشور و استان برچیده شود

امام‌جمعه قزوین با انتقاد از وجود فضاهای غیراستاندارد مدیریتی در کشور و استان قزوین تأکید کرد: متأسفانه گاه عوامل شیطانی نفوذ و هواپرستی‌های غیرمنطقی و غیرعقلانی دیده می‌شود که این موارد در استان قزوین نیز نمونه‌هایی دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، احمد شریفی‌زاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور، مدیران جدید و سابق جهاد دانشگاهی استان قزوین و جمعی از جهادگران استان با حضور در دفتر آیت‌الله عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان با وی دیدار کردند.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در این دیدار با تقدیر از زحمات محمدحسین فائزی رئیس سابق جهاد دانشگاهی استان قزوین اظهار کرد: بازخورد اقدامات و برنامه‌های اجراشده در بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی استان همواره مشهود و قابل‌تقدیر است.

وی افزود: بی‌شک استان قزوین افسوس این مدیر توانمند، پرانرژی، انقلابی و متعهد را خواهد خورد و جای وی در استان قزوین و عرصه‌های مدیریتی خالی خواهد بود.

امام‌جمعه قزوین با آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: مهندس فرشاد پیله‌چی در کسوت جدید می‌تواند از توانمندی‌های موجود نهایت بهره را برده و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش وافر داشته باشد.

آیت‌الله عابدینی تصریح کرد: ایجاد پیوند مستحکم بین بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی با عرصه‌های فعال استانی از دیگر اقداماتی است که سرپرست جدید جهاد دانشگاهی باید موردتوجه قرار دهد.

وی عنوان کرد: حمایت و پشتیبانی نمایندگی ولی‌فقیه در استان با مجموعه جهاد دانشگاهی برای پیشبرد هر چه بیشتر اهداف پیش رو خواهد بود و در این مسیر کوتاهی نخواهد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی همواره تلاش می‌کند کارهای بر زمین‌مانده و مطالبات مقام معظم رهبری را در مسیر پیشرفت و اعتلای انقلاب اسلامی موردتوجه قرار دهد که این تفکر جای تقدیر دارد.

وی با انتقاد از وجود فضاهای غیراستاندارد مدیریتی در کشور و استان قزوین تأکید کرد: متأسفانه گاه عوامل شیطانی نفوذ و هواپرستی‌های غیرمنطقی و غیرعقلانی دیده می‌شود که این موارد در استان قزوین نیز نمونه‌هایی دارد.

امام‌جمعه قزوین در پایان خاطرنشان کرد: باید تلاش شود عوامل قدرت و نفوذ دشمن و شیاطین شناسایی و زمینه نفوذ آن‌ها مسدود شود.

7 مأموریت برای جهاد دانشگاهی شناسایی و برنامه‌ریزی‌شده است

احمد شریفی‌زاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور نیز در این دیدار اظهار کرد: طبق تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر پیدا کردن جایگاه جهاد دانشگاهی در نقشه جامع توسعه کشور، 7 مأموریت برای جهاد دانشگاهی کشور شناسایی و برنامه‌ریزی شد.

وی تصریح کرد: این 7 عرصه مأموریتی با توجه به نیاز کشور در بخش‌های مختلف پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و اشتغال در نظر گرفته‌شده است.

شریفی زاده تأکید کرد: جهاد دانشگاهی به‌عنوان یک‌نهاد انقلابی همواره تلاش کرده از سیاست زدگی به دور بوده و برحسب توانمندی و شایستگی‌های افراد مختلف کشور در امور مختلف و وظایف محوله ورود پیدا کند.

انتهای پیام