• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-9890-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

افتتاح بزرگ‌ترین مدرسه خیرساز استان قزوین

با حضور مسئولان کشوری و استانی دبستان 17 کلاسه صادقین بزرگ‌ترین پروژه خیرساز استان قزوین در سال 96 به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، با حضور مسئولان کشوری و استانی بزرگ‌ترین پروژه خیرساز استان قزوین در سال 96 به بهره‌برداری رسید.

در مراسم افتتاح دبستان 17 کلاسه صادقین در منطقه پونک قزوین محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، علی شیرزاده مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، خیران استانی و مدیران مناطق چهارده‌گانه آموزش‌و‌پروش حضور داشتند.

شمس‌الله غلامی مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک قزوین در این مراسم اعلام کرد: خوشبختانه استان قزوین در جذب خیران مدرسه‌ساز عملکرد بسیار خوبی داشته و مدارس استان از 4 شیفته بودن به دو شیفت و حتی یک شیفت تبدیل شدند.

وی افزود: همت خیران و ساخت‌وساز مدارس در سطح استان بی‌شک برکات بسیار زیادی برای استان به‌ویژه دانش آموزان خواهد داشت.

مدیر آموزش‌وپرورش قزوین تأکید کرد: اقشار مختلف مردم در استان قزوین نشان دادند از ابتدای انقلاب تاکنون همواره در عرصه‌های مختلف حضور پررنگی داشته و همراهی آن‌ها در کشور کم‌نظیر است.

غلامی با اشاره به افتتاح مدرسه صادقین در منطقه پونک قزوین گفت: این مدرسه با زیربنای 2100 مترمربع و در 17 کلاس بزرگ‌ترین پروژه خیرساز استان در سال 96 محسوب می‌شود که بیش از 530 دانش‌آموز در آن مشغول به تحصیل هستند.

این مسئول عنوان کرد حضور خیران در امر مدرسه‌سازی خیروبرکت بسیاری را به همراه خواهد داشت لذا امیدواریم همراهی و همدلی خیران در این امر مقدس بیش‌ازپیش رشد یابد.

انتهای پیام