• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-10590-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

گروه‌های تئاتر مطالبات خود را از ارشاد پیگیری کنند

معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین گفت: گروه تئاتر شب بازی ملک دارا به‌جای اداره کل کتابخانه‌های عمومی، مطالبات خود را از ارشاد دنبال کنند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، احمد دولتی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه استان قزوین ادعای گروه هنری شب بازی ملک دارا را کاملاً کذب دانست و اظهار کرد: هر نهادی باید برحسب وظایف پاسخگوی مطالبات باشد و بدون شک نهاد کتابخانه‌ها نباید پاسخگوی مطالبات گروه‌های هنری باشد.

وی افزود: بهترین کار برای گروه تئاتر نگاه نو این است که مطالبات خود را از نهادها و دستگاه‌های متولی پیگیری کنند و این نیز نیازمند این است که بفهمیم چه کسی باید پاسخگوی این گروه باشد.

دولتی تصریح کرد: بر اساس قانون نهاد کتابخانه‌ها که در سال 82 تصویب‌شده ما باید پاسخگوی مطالبات مرتبط با نهاد باشیم و اگر مشکلی در حوزه کمبود سالن تئاتر در استان وجود دارد این ارشاد است که باید پاسخگو باشد.

وی در پایان یادآور شد: قرارداد این گروه تا دهم دی‌ماه بود و اگر نیت بر مساعدت با گروه‌های هنری و حمایت از هنر در این نهاد وجود نداشت هرگز تنها با یک تلفن قرارداد این گروه تمدید نمی‌شد و اگر قرار بر عدم همکاری بود حداقل‌ترین کار این بود که تمدید قرارداد نیز با بروکراسی اداری و نامه‌نگاری همراه می‌شد.

انتهای پیام