• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1193-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

حفظ دستاوردهای علمی کشور مستلزم ارتقای هوش سیاسی مسئولان است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد قزوین گفت: حفظ دستاوردهای علمی دانشمندان جوان کشور مستلزم ارتقای هوش سیاسی مسئولان است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: حفظ و ارتقای دستاوردها و پیشرفت‌های علمی کشور مستلزم هماهنگی و ارتقای هوش سیاسی و بصیرت مسئولان است که مصداق هم‌افزایی محسوب می‌شود.

وی به بیان معیارها و شاخصه‌هایی پرداخت که نمره فرهنگی دانشگاه‌ها با آن‌ها مشخص می‌شود و عنوان کرد: عدالت، کرامت انسانی، بنیان‌های اعتقادی و بندگی شاخصه‌هایی هستند که نمره فرهنگی دانشگاه‌ها را مشخص می‌کنند.

امام‌جمعه قزوین حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را تبعیت از فرمایشات رهبری دانست و تأکید کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، نشان‌دهنده هماهنگی ملت با رهبری است و این حضور باشکوه و این هماهنگی موجب اقتدار کشور خواهد شد.

مرتضی موسی‌خانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ابتدای این دیدار گزارشی از پیشرفت‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان این دانشگاه ارائه کرد.

انتهای پیام