• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3891-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین:

تخم‌مرغ با قیمت مصوب در سطح استان قزوین توزیع می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در حال حاضر روزانه تخم‌مرغ با قیمت مصوب 12 هزار 600 تومان در سطح استان توزیع می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین فاطمه خمسه در جلسه ستاد تنظیم بازار محصولات کشاورزی که با حضور منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و اعضا ستاد برگزار شد، اظهار کرد: هماهنگی انجام‌شده با ستاد تنظیم بازار استان به‌منظور کنترل قیمت، واحدهای مرغ تخم‌گذار استان روزانه 20 درصد تولید خود را برای توزیع در اختیار این ستاد برای توزیع در سطح استان قرار خواهند داد.

وی ادامه داد: به‌منظور حمایت از تولیدکنندگان قیمت جوجه یک‌روزه با قیمت مناسب تهیه و در اختیار مرغداران قرار خواهد گرفت.

خمسه تصریح کرد: به‌منظور حمایت از مصرف‌کنندگان در بهمن‌ماه بیش از به میزان 17 و نیم تُن تخم‌مرغ تولید داخل، 41 تُن تخم‌مرغ وارداتی ی و 8 تُن تخم‌مرغ صنعتی در استان توزیع‌شده است.

به گفتهٔ وی؛ هم‌اکنون 20 واحد مرغ تخم‌گذار استان روزانه 3 تا 4 تُن تولیدات تخم‌مرغ خود را وارد بازار استان می‌کنند.
خمسه خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام‌شده در حال حاضر در 18 نقطه و فروشگاه‌های استان؛ تخم‌مرغ موردنیاز شهروندان را با قیمت 12 هزار و 600 تومان توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین به توزیع میوه شب عید شهروندان استان اشاره کرد و گفت: به‌منظور رفاه حال شهروندان و کنترل قیمت بازار 500 تُن سیب و 1000 تُن پرتقال برای شب عید شهروندان استان تأمین‌شده است.

خمسه افزود: در حال حاضر بخشی زیادی از میوه‌های شب عید مردم در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده و بقیه نیز طی چند روز آینده وارد استان خواهد شد.

انتهای پیام