• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1192-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی تأکید کرد:

عزم آهنین ارتش در دفاع از دست‌آوردهای انقلاب

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین گفت: عزم آهنین غیورمردان ارتش در صحنه‌های مختلف برای دفاع از دست‌آوردهای انقلاب اسلامی همواره راسخ و پایدار است و تاریخ انقلاب نشان می‌دهد ارتش در تمامی این سال‌ها با تمام وجود و بدون حاشیه در انجام وظایف خود می‌کوشد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، نشست خبری فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین به مناسبت تشریح برنامه‌های روز ارتش با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. 

امیر حمزه بیدادی در این نشست با تبریک فرا رسیدن روز ارتش اظهار کرد: روز 29 فروردین‌ماه روز حماسه‌آفرینانی جان‌برکفی است که نمایانگر و یادآور پیوند عمیق و ناگسستنی ارتش با ملت و نظام جمهوری اسلامی است. 

وی افزود: نام‌گذاری این روز به نام روز ارتش تحول عمیقی را ایجاد کرد و نیروهای نظامی پا به میدان عمل گذاشته و تعهد خود را به اثبات رساندند. 

بیدادی با بیان اینکه نقش ارتش در دوران جنگ و بعد از آن نقش پررنگی است، تصریح کرد:عزم آهنین غیورمردان ارتش در صحنه‌های مختلف برای دفاع از دست‌آوردهای انقلاب اسلامی همواره راسخ و پایدار است و تاریخ انقلاب گواهی می‌دهد ارتش در تمامی این سال‌ها با تمام وجود و بدون حاشیه در انجام وظایف خود می‌کوشد. 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین عنوان کرد: رویکردهای ارتش در سال‌های اخیر با تغییراتی برای ارتقاء آن در جامعه مواجه بود که از جمله آن می‌توان به ارتقاء معیشت کارکنان، تغییر ساختار یگان‌ها در راستای ایجاد اتحاد، ارتقاء آمادگی رزمی، ارتقاء سطح نیروها، نهادینه کردن صنعت قطعه‌سازی و امثال آن می‌توان اشاره کرد. 

این مسئول با اشاره برنامه‌های روز ارتش در استان قزوین بیان کرد: در این روز برنامه‌های متنوعی از جمله برگزاری هماهنگی با سازمان‌ها و ارگان‌ها، دیدار با خانواده معظم شهدا و خانواده بازنشستگان جانباز، اعزام سخنران برای سخنرانی در پیش از خطبه‌های نماز جمعه، گلباران مزار شهدا و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی را می‌توان نام برد.  

بیدادی به برگزاری رژه در روز 29 فروردین‌ماه اشاره کرد و گفت: این رژه با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردمی در صبح روز 29 فروردین‌ماه برگزار خواهد شد و در آن یگان‌های پیاده و موتوری با تمام سازوبرگ نمایشی مقتدرانه از صلابت ارتش را به نمایش گذاشته خواهد شد. 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین در پایان خاطرنشان کرد: امروز جایگاه ویژه ارتش و نیروهای مسلح کشورمان در جهان ثابت شده است و همه آن‌ها در راستای اعتلای هر چه بیشتر نظام جمهوری اسلامی و کلمه «لا اله الا الله» با قدرت و صلابت در صحنه حاضر هستند.

انتهای پیام