• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-6690-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

عضو سابق تیم ملی:

تجربه و توانمندی کی‌روش در آماده‌سازی روانی تیم ملی بی‌نظیر است

عضو سابق تیم ملی فوتبال با اشاره به توانمندی کی‌روش در تیم ملی فوتبال گفت: تجربه و توانمندی کی‌روش در آماده‌سازی روانی تیم بی‌نظیر است و باید به نظرات او احترام گذاشت.

سعید دقیقی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
با اشاره به وضعیت تیم ملی در اردوی جام جهانی روسیه اظهار کرد: تیم ملی در شرایط خوبی به سر می‌برد و آنچه که امروز نیاز اصلی این تیم محسوب می‌شود حمایت است.

وی افزود: باید بپذیریم که تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال به‌عنوان تیم‌های هم‌گروه ما، تیم‌هایی هستند که سبک جدیدی از فوتبال را ارائه می‌دهند و بازی در برابر آن‌ها نیازمند دقت و هوشیاری بازیکنان است.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز ادامه داد: حضور چندین لژیونر و مربی باتجربه‌ای همچون کی‌روش می‌تواند کمک قابل‌توجهی برای تیم باشد.

وی با اشاره به نقاط ضعف تیم ملی عنوان کرد: به نظر من تیم ملی در قسمت دفاع و مخصوصاً دفاع وسط با مشکل روبرو است و باید تدبیری برای آن اندیشیده شود.

این بازیکن سابق تیم ملی بابیان اینکه برخی جابجایی بازیکنان در پُست‌ها می‌تواند اثرگذاری آنان را کاهش دهد، تأکید کرد: در قسمت حمله و بازیکنان هجومی تیم ملی شرایط بسیار امیدوارکننده‌ای دارد و امیدواریم بتوانیم به‌خوبی از این نقطه قوت در برابر تیم‌های رقیب بهره ببریم.

وی با اشاره به دفاع تمام‌قد کی‌روش از روزبه چشمی عنوان کرد: روزبه چشمی به‌عنوان دفاع وسط تیم ملی در روزهای اخیر تحت‌فشارهای شدید رسانه‌ای و منتقدان قرارگرفته و کی‌روش نیز با درک شرایط برای دفاع از او وارد میدان شده است.

دقیقی اضافه کرد: این حرکت کی‌روش نشان می‌دهد وی به‌خوبی با روانشناسی بازیکنان آشناست و به‌خوبی می‌داند که در این شرایط چگونه باید حافظ وضعیت روحی تیم باشد.

وی تصریح کرد: نباید به نظرات کی‌روش در مورد ترکیب تیم ملی و نفرات انتخاب‌شده در شرایط فعلی حمله کرد بلکه با احترام به نظر مربی باید تلاش کنیم تا تیم ملی در شرایط مناسبی به دیدار تیم‌های حریف برود.

این عضو سابق تیم ملی در پایان یادآور شد: معتقدم اگر بتوانیم در اولین بازی مقابل مراکش با امتیاز از زمین خارج شویم باروحیه بالایی برای دیدارهای بعدی در برابر اسپانیا و پرتغال آماده خواهیم شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال در اولین دیدار خود در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، ساعت 19:30 دقیقه روز جمعه به مصاف تیم ملی مراکش خواهد رفت.

انتهای پیام