• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-695-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

پایان تلاش لیبروی قزوینی با عنوان دهمی تیم ملی در لیگ جهانی

تیم ملی والیبال کشورمان که در ترکیب خود از وجود مهدی مرندی لیبروی قزوینی بهره می‌برد، با کسب عنوان دهمی به کار خود در این مسابقات پایان داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
در دیدار پایانی لیگ ملت‌های والیبال تیم ملی والیبال کشورمان درحالی‌که در ترکیب خود از وجود مهدی مرندی والیبالیست ارزشمند استان بهره می‌برد، موفق شد تیم ملی آلمان را با نتیجه 3 به 2 از پیش رو بردارد.

تیم ملی کشورمان که در دیدارهای گذشته خود هم موفق شده بود، تیم‌های ژاپن و بلغارستان را از پیش رو بردارد، با کسب پیروزی مقابل آلمان سومین پیروزی متوالی خود را به ثبت رساند تا در تهران بدون رقیب بماند.

نکته قابل‌تأمل دیدار تیم ملی والیبال کشورمان این بود که اگرچه مهدی مرندی در دو دیدار گذشته مقابل تیم‌های بلغارستان و آلمان کم به میدان رفت، اما سرمربی صربستانی تیم ملی به‌نوعی به مرندی استراحت داد تا سایر ملی پوشان جوانان کشورمان را در این دو دیدار محک بزند.

بدون شک مهدی مرندی یکی از بازیکنان اصلی کولاکویچ سرمربی صربستانی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که شهریورماه برگزار می‌شود، خواهد بود و ازاین‌رو این ورزشکار این فرصت را دارد که بتواند با آمادگی بیشتر خود را مهیای حضور در این رقابت‌ها کند.

تیم والیبال کشورمان در پایان رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال با 7 پیروزی و 8 شکست و کسب 21 امتیاز در جایگاه دهم ایستاد.

انتهای پیام