• جمعه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-2890-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

رفع قطعی 10 ساعته آب در قزوین تا سه ساعت آینده

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: آب برخی از مناطق قزوین که به علت بالا بودن مصرف آب و خالی شدن مخزن‌ها رخ داده بود تا سه ساعت آینده به حالت عادی برمی‌گردد.

مجید برخورداری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: قطعی آب در برخی از مناطق قزوین به علت افت فشار بوده است چراکه تأسیسات و سیستم‌های شرکت آب و فاضلاب به طور کلی سالم بوده و کار می‌کنند، تنها مشکل بالا رفتن مصرف آب به علت افزایش دما بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این موارد قابل پیش‌بینی نیست امکان اطلاع‌رسانی پیش از آن وجود ندارد، معمولاً در روزهای تعطیل به دلیل کاهش ارتفاع آب موجود در مخازن فشار آب کاهش پیدا می‌کند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین اعلام کرد: آب برخی از مناطق قزوین که به علت بالا بودن مصرف آب و خالی شدن مخزن‌ها رخ داده بود تا سه ساعت آینده به حالت عادی برمی‌گردد.

برخورداری تصریح کرد: هیچ برنامه جیره‌بندی در قزوین وجود ندارد و تمام تلاش ما این است تابستان امسال را بدون مشکل کم آبی پشت سر بگذاریم و به مردم توصیه می‌شود از استفاده غیرضروری آب خودداری کرده و با توجه به گرم شدن هوا در مصرف آب صرفه‌جویی کنند.

بر اساس گزارش های مردمی رسیده به ایسنا آب مناطق بوعلی، نادری، نظام‌وفا، عدل و رسالت از ساعت 9 صبح امروز بدون اطلاع قبلی قطع بوده است.

انتهای پیام