• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-8590-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار عنوان کرد:

ضرورت بهره‌مندی مدیران از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مدیران دستگاه‌های دولتی استان را بر بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردمی فراخواند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علیرضا آشناگر در جلسه هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد استان مشارکت مردم در هر نهاد و ارگانی را موجب بهبود روند عملکرد آن نهاد برشمرد و اظهار کرد: مسئولان باید بتوانند با تعامل سازنده از این ظرفیت به نحو مطلوب‌تری استفاده کنند.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه حضور و مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد در جامعه یک فرصت محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: مسئولان اجرائی با بهره‌گیری بهینه از این ظرفیت و تشکل‌های مردمی نباید وجود این تشکل‌ها را به‌عنوان رقیب نگاه کنند.

وی با تأکید بر تسریع در پاسخ استعلامات توسط دستگاه‌های ذی‌ربط افزود: کلیه مراجعی که در فرآیند استعلام تشکل‌ها قرار می‌گیرند می‌بایستی در ارسال پاسخ استعلام تشکل‌ها تسریع و دستگاه‌های تخصصی نیز در برون‌سپاری وظایف آن دستگاه با تشکل‌ها همکاری کنند.

در جلسه هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد استان که در سالن معاونت سیاسی برگزار شد نحوه برگزاری انتخابات خانه سازمان‌های مردم‌نهاد و صدور مجوز تأسیس 8 سازمان مردم‌نهاد در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام