• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-3995-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

کاراته‌کای قزوینی به همراه تیم ملی راهی ماکائو شد

دبیر هیئت کاراته استان قزوین از اعزام کاراته‌کای قزوینی به همراه تیم ملی به ماکائو خبر داد.

حمیدرضا داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: میثم رشوند کاراته‌کای استان به همراه تیم ملی کاراته کشورمان راهی ماکائو شد.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی کاراته کشورمان اردوی مشترکی را با کاراته‌کاهای ماکائو در این کشور برگزار می‌کند، عنوان کرد: این برای سومین بار متوالی است که رشوند در اردوی مشترک ملی پوشان با کاراته‌کاهای ماکائو شرکت می‌کند.

دبیر هیئت کاراته استان قزوین خاطرنشان کرد: اردوی آماده‌سازی تیم کاراته کشورمان با ملی پوشان تیم کشور ماکائو 10 روزه خواهد بود و در این مدت رشوند تمرینات خود را در این کشور پیگیری خواهد کرد.

وی افزود: کاراته‌کاهای استان در طول سال‌های اخیر تمرینات آماده‌سازی سخت و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته‌اند و در این مدت توانسته‌اند به افتخارات زیادی در رقابت‌های آسیایی، جهانی و بین‌المللی دست یابند.

داوری عنوان کرد: کاراته‌کاهای استان در طول یک دهه اخیر همواره در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگ‌سالان در تیم ملی حضورداشته‌اند و به‌نوعی نماینده شایسته‌ای از استان در اردوهای تیم ملی بوده‌اند و حضور در رقابت‌های آسیایی و جهانی را هم تجربه کرده‌اند.

دبیر هیئت کاراته استان قزوین اظهار امیدواری کرد که روند رو به رشد کاراته‌کاهای استان در اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تداوم داشته باشد و ورزشکاران این رشته ورزشی بتوانند افتخارات بیشتری برای خود و جامعه ورزش کاراته استان به دست آوردند.

انتهای پیام