• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-4095-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

2 بانوی بسکتبالیست قزوینی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

دبیر هیئت بسکتبال استان از دعوت دو بانوی بسکتبالیست استان به اردوی تیم ملی خبر داد.

امید حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: دو بانوی بسکتبالیست استان به دور جدید تمرینات تیم ملی دعوت شدند.

وی ادامه داد: هشتمین مرحله اردوی تیم بسکتبال دختران زیر 18 سال کشور در حالی از امروز آغاز می‌شود که فاطمه آقازادگان و فائزه ایزدی از قزوین به‌عنوان ورزشکار در این اردو شرکت می‌کنند.

حمیدی با اشاره به اینکه افسانه حسن‌نایبی هم به‌عنوان سرمربی هدایت ملی پوشان کشورمان را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: تمرینات تیم بسکتبال دختران کشور که از مدت‌ها قبل آغازشده است، برای حضوری قدرتمند در ادامه رقابت‌های قهرمانی آسیا در حال برگزاری است و ملی پوشان خود را آماده می‌کنند تا با آمادگی بیشتری در این مسابقات حضور یابند.

دبیر هیئت بسکتبال استان قزوین اضافه کرد: تیم بسکتبال دختران کشورمان که برای نخستین بار سال گذشته در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا حضور یافت، حالا بخت خود را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا در رده سنی جوانان محک می‌زند، رقابت‌هایی که بدون شک می‌تواند موجب رشد و ارتقای ورزشکاران این رشته ورزشی باشد.

وی عنوان کرد: اردوی ملی پوشان بسکتبال از امروز به مدت سه روز در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

حمیدی با اشاره به اینکه سه اردوی ملی پوشان دختر بسکتبال کشور، در ماه‌های گذشته به میزبانی قزوین برگزار شد، ابراز کرد: ملی پوشان کشورمان خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که در بنگلور هند برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

انتهای پیام