• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-6190-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

نیروی انتظامی شمشیر برنده علیه متخلفان است

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین با اشاره به اینکه نیروی انتظامی به‌عنوان شمشیر برنده علیه متخلفان است، گفت: نیروی انتظامی همانند شمشیر برنده با دستگاه قضا در زمینه‌ی احقاق حق است. 
 
به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌ا‌لاسلام و المسلمین نورالله قدرتی رئیس‌کل دادگستری استان در  نشست انتظامی و قضایی که به مناسبت هفته‌ی نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: مجاهدان گروه و طبقه‌ی خاصی هستند که با جان و مال در راه خدا جهاد می‌کنند.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان مجاهدان‌فی سبیل الله در تامین امنیت جامعه نقش بسزایی دارند. 
 
قدرتی با تاکید بر اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری دفاع از ارزش‌های اسلامی مهم‌ترین ویژگی نیروی انتظامی و مجاهدان‌فی سبیل الله است، خاطرنشان کرد: اگر نهادهای فرهنگی، اجرایی و انتظامی در راستای دفاع از ارزش‌های اسلامی ورود پیدا نکنند تلاش‌ها نتیجه لازم را نخواهد داد. 
 
 
این مسئول با اشاره به اینکه ایجاد فضای امن اجتماعی از وظایف نیروی انتظامی است، عنوان کرد: کسانی که ناهنجاری ایجاد می‌کنند متخلف محسوب می‌شوند لذا افراد مراقب رفتارهای ناهنجار خویش باشند. 
 
 
رئیس‌کل دادگستری استان قزوین در پایان‌ تاکید کرد: نیروی انتظامی به عنوان شمشیر برنده علیه متخلفان است که براساس معیار قانون عمل می‌کند.

انتهای پیام