• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-6290-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

امنیت داخلی دغدغه اصلی ما است

فرمانده انتظامی استان قزوين با اشاره به اینکه تأمین امنیت داخلی اصلی‌ترین دغدغهٔ ما است گفت: تأمین نظم و امنیت در شهرها سبب می‌شود تا امنیت داخلی به‌درستی شکل گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان در نشست انتظامی و قضایی اظهار کرد: هفتهٔ نیروی انتظامی درواقع زمانی برای گرامیداشت امنیت است و فرصتی برای القای امنیت در جامعه است.

وی افزود: در راستای القای امنیت قوهٔ قضاییه در کنار نیروی انتظامی مکمل همدیگر بوده‌اند چراکه بدون هم عملکرد ناقصی خواهند داشت.

محمودی خاطرنشان کرد: در همهٔ دنیا پلیس و عوامل انتظامی برقرارکنندهٔ نظم هستند و در اساسنامهٔ نیروی انتظامی نیز تأمین نظم و امنیت جزو وظایف ما است.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در تمام شئون جامعه نیروی انتظامی نقش مستقیم و غیرمستقیم را دارا است و در همهٔ عرصه‌ها ورود پیدا می‌کند.

محمودی اضافه کرد: ارتقای توان عملیاتی و اجرایی جزو دستور کار نیروی انتظامی است و دز حال حاضر استان در شرایط امنیتی مطلوبی قرار دارد.

وی تأکید کرد: استان قزوین جزو ۵ استان امن کشور است و تعامل خوبی بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی وجود دارد.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: متولیانی که در حادثهٔ خون‌گیری دانش آموزان دختر تاکستان مقصر بوده‌اند باید پاسخگو باشند چراکه کم‌کاری صورت گرفته است.

انتهای پیام