• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-5694-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

رقابت بیش از 120 اثر در هشتمین دوره جایزه ادبی «یوسف» استان قزوین

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین اعلام کرد: 121 اثر از 40 نویسنده به دبیرخانه هشتمین دوره جایزه ادبی «یوسف» استان قزوین رسید که نفرات برگزیده بیست‌وهشتم آبان‌ماه در آئین اختتامیه این جشنواره معرفی خواهند شد.

سرهنگ مهدی طاهرخانی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
ضمن اشاره به برگزاری آئین اختتامیه هشتمین دوره جایزه ادبی «یوسف» استان قزوین خاطرنشان کرد: این برنامه هم‌زمان با گرامیداشت سالروز آزادسازی سوسنگرد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به موضوعات این جشنواره ابراز کرد: جایزه ادبی «یوسف» استان قزوین که به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین برگزارشده است با موضوعات «دفاع مقدس، ایثار و شهادت»، «دفاع از حریم اهل‌بیت»، «مقاومت و بیداری اسلامی» و بخش ویژه «مقاومت 45 روزه خرمشهر و حماسه فتح خرمشهر» فراخوان خود را اعلام کرده بود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین عنوان کرد: این جشنواره از دهم تیرماه تا پانزدهم شهریورماه فراخوان ارسال آثار داشت که در این مدت تعداد 121 اثر از 40 نویسنده به دبیرخانه جشنواره رسید.

وی افزود: هیئت‌داوران پس از برگزاری جلسات متعدد ضمن بررسی و تبادل‌نظر در خصوص آثار رسیده درنهایت داستان‌های برگزیده را به دبیرخانه جشنواره معرفی کردند.

طاهرخانی در پایان گفت: آئین پایانی این جشنواره دوشنبه بیست‌وهشتم آبان‌ماه سال‌جاری ساعت 16 در سالن حافظ حوزه هنری قزوین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام