• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-3291-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دادستان قزوین خبر داد:

تشکیل کارگروه اقتصادی قوای سه‌گانه در قزوین

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: کارگروه ویژه با حضور نمایندگان قوای مجریه، مقننه و قضاییه برای بررسی و رفع مشکلات اقتصادی و مالی استان تشکیل می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
محمد قاسمی امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد، اظهار کرد: این ستاد در پی ابلاغ رئیس قوه قضاییه در قزوین تشکیل شد و تاکنون هفت جلسه و 15 مصوبه داشته است.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه بررسی مشکلات اقتصادی استان با حضور نمایندگان قوای سه‌گانه، اضافه کرد: این جلسات پیش‌ازاین به‌صورت پراکنده با حضور نمایندگان دستگاه‌های مجریه، مقننه و قضاییه در استان برگزار می‌شد اما به‌تازگی برگزاری منظم این جلسات به‌صورت ماهانه در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری قرارگرفته است.

این مقام قضایی استان عنوان کرد: در این کارگروه به‌صورت ویژه به مشکلات اقتصادی، گمرکی، صنعتی و بانکی در سطح استان و کشور پرداخته‌شده و تصمیم‌گیری‌های لازم انجام خواهد شد.

قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی تمامی تلاش و سعی خود را در کنار سایر قوا به کار خواهد بست تا از تعطیلی واحدهای تولیدی استان جلوگیری کرده و زمینه کار و تلاش و فعالیت اقتصادی بیشتر را در استان فراهم سازد.

انتهای پیام