• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-394-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

داور جشنواره تولید محتوای رضوی:

140 اثر جشنواره رضوی مورد داوری قرار گرفت/ آثار جشنواره رضوی دارای کیفیت بالایی است

داور جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی گفت: 140 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره تولید محتوای رضوی نسبت به دوره‌های قبل از کیفیت بالاتری برخوردار است و شاهد رشد تولید محتوا در این حوزه بودیم.

جواد موحد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به داوری آثار جشنواره تولید محتوای رضوی تصریح کرد: ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی میزبان 140 اثر در 3 بخش تولید محتوای دیجیتال، فعالیت‌های فرهنگی و ایده‌های رضوی است.

وی افزود: بخش‌های اصلی این دوره از جشنواره نسبت به دوره‌های گذشته موردبازنگری قرارگرفته است و آثار ارسالی به دبیرخانه از کیفیت بالایی برخوردار است؛ با توجه به بخش‌های فرهنگی جشنواره در این دوره تولید محتوا خوبی صورت گرفته است و شاهد آثار خوبی هستیم.

 داور جشنواره رضوی یادآور شد: در حوزه تلفن همراه آثار باکیفیت بهتری ارسال‌شده است، همچنین در بخش ایده رضوی تعداد آثار کم است که نشان می‌دهد باید به این بخش توجه بیشتری کرد و برای دوره‌های بعدی جشنواره باید درزمینهٔ ایده کارگاه‌های آموزشی چندروزه برگزار کنیم.

وی با اشاره به بخش فعالیت‌های فرهنگی، بیان کرد: در این بخش نیز شاهد حضور پررنگ کانال و صفحات پرمخاطب شبکه اجتماعی بودیم که به انتشار فرهنگ رضوی می‌پردازند، امیدواریم در سال آتی شاهد حضور پررنگ فعلان عرصه دیجیتال در حوزه فرهنگ اهل‌بیت (ع) باشیم.

انتهای پیام