• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-594-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

آیین پایانی جشنواره تولید محتوای رضوی برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: اختتامیه ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی، هفتم آذرماه با حضور فعالان قرآنی و متخصصین عرصه دیجیتال برگزار می‌شود.

اکبر اسکندری‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، تصریح کرد: ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در سه بخش فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال، تولید محتوای دیجیتال و ایده‌های دیجیتال رضوی برگزار شد که درمجموع 140 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.

وی افزود: آثار ارسالی به جشنواره توسط تیم داوری مرکز مطالعات فناوری و رسانه بررسی و ارزیابی شد که طی آن آثار برتر هر بخش انتخاب شدند که در هر بخش به نفرات اول تا سوم جوایزی از قبیل تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: مسابقه فرهنگی تولید محتوای دیجیتال «از توس تا نینوا» نیز به‌عنوان زیرمجموعه جشنواره در راستای ترویج فرهنگ منور رضوی و سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) به‌ویژه شور و شعور حسینی در راهپیمایی اربعین، برگزار شد که این بخش نیز به‌صورت جداگانه بررسی و مورد داوری قرار گرفت.

وی افزود: اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه هفتم آذرماه ساعت 9:30 صبح، با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره در حسینیه امینی‌ها برگزار می‌شود.

انتهای پیام