• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1592-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری قزوین:

برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دستور کار مدیران دانشگاه‌ها باشد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری قزوین گفت: استقلال دانشگاه‌ها باید به رسمیت شناخته شود و فضای دانشگاه‌ها به سمت فضاهای امنیتی پیش نرود و شکل‌گیری و برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی به آن صورتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است جدی گرفته و راه‌اندازی شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
صفر فضلی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و روز دانشجو اظهار کرد: برنامه‌های روز دانشجو نباید دقیقه آخر تصمیم‌گیری شود و باید از حالا برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد تا مشکلی به وجود نیاید.

وی افزود: استقلال دانشگاه‌ها باید به رسمیت شناخته شود و فضای دانشگاه‌ها به سمت فضاهای امنیتی پیش نرود و شکل‌گیری و برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی به آن صورتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است جدی گرفته و راه‌اندازی شود.

فضلی در ادامه به بحث مصون‌سازی دانشجویان اشاره کرد و افزود: با دانشجویان به‌گونه‌ای رفتار شود و فضا برای فعالیت این قشر اجتماعی و فرهیخته طوری تلطیف شود که دانشجو احساس کند مسئولان و مدیران جامعه و دانشگاه‌ها از فعالیت آن‌ها استقبال می‌کنند و آمادگی همکاری با آن‌ها را دارند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در پایان یادآور شد: با توجه به مصوبات کمیسیون دانشجویی شورای امنیت کشور مسئولین دانشگاه‌ها بر تأمین اقلام و کالاهای اساسی، سرویس‌های ایاب و ذهاب و وام‌های دانشجویی و سایر مطالبات صنفی دانشجویان توجه و نظارت بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام