• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2995-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

5 نشان رنگارنگ سنگ‌نوردان قزوینی در جام فجر

سنگ‌نوردان استان در جریان مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر کشور خوش درخشیدند.

 به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
در جریان نوزدهمین دوره رقابت‌های سنگ‌نوردی جام فجر که به میزبانی استان زنجان برگزار شد، به‌مانند گذشته سنگ‌نوردان قزوینی هم عملکرد مناسبی داشتند و موفق شدند عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کنند.

در این رقابت‌ها که در ماده سرعت برگزار شد، امیرکرم‌زاده عنوان نایب‌قهرمانی رده سنی نوجوانان را کسب کرد و پرهام رسولی دیگر سنگ‌نورد استان علیرغم شایستگی در رده پنجم قرار گرفت.

اما اوج درخشش سنگ‌نوردان استان در جریان ماده سرعت رده سنی جوانان به دست آمد، جایی که عناوین اول تا سوم این رده سنی به قزوینی‌ها رسید.

میلاد علیپور در این رده سنی بر سکوی قهرمانی ایستاد، حسام‌الدین کشاورز عنوان نایب‌قهرمانی را به دست آورد و علیرضا پیله‌فروشان عنوان سومی را کسب کرد.

در رده سنی بزرگ‌سالان این دوره از مسابقات هم، مهدی علیپور سکوی سومی را به دست آورد و محمدرضا احتشام‌نیا با قرار گرفتن عنوان چهارمی به کار خود پایان داد.

سنگ‌نوردان استان که در طول سال‌های اخیر همواره در این رشته ورزشی به‌ویژه در ماده سرعت در کشور یکه‌تازی کرده‌اند، این بار هم نشان دادند که قزوین در این رشته ورزشی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالایی برخوردار است.

انتهای پیام