• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7590-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

اعلام محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در استان قزوین هم‌زمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد در همین راستا محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی اعلام می‌شود.

سرهنگ مهرداد حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، در خصوص محدودیت‌های ترافیکی شهر قزوین در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در استان قزوین هم‌زمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گفته وی در شهر قزوین ۳ مسیر اصلی «میدان میرعماد- خیابان نادری-میدان آزادی-خیابان شهدا»، «چهارراه طالقانی- خیابان طالقانی- میدان آزادی- خیابان شهدا» و «مسجدالنبی (ص)-خیابان امام (ره)-میدان آزادی به سمت خیابان شهدا» وجود دارد.

رئیس پلیس راهور استان تصریح کرد: محدودیت‌های مسیر شماره یک «میدان میرعماد به سمت تقاطع نادری»، «پل نادری مسیر شمال به جنوب»، «تقاطع نادری به سمت میدان آزادی»، «خیابان عبید زاکانی مسیر شمال به جنوب» و «تقاطع بازار به سمت میدان آزادی» است.

وی ادامه داد: محدودیت‌های مسیر شماره دو «تقاطع ولیعصر تا پل طالقانی»، «پل طالقانی تا سه‌راهی خیام»، «تقاطع شهرداری خیام به سمت سه‌راهی خیام» و «سه‌راهی خیام تا تقاطع بانک ملی» خواهد بود.

حسن‌پور عنوان کرد: محدودیت‌های مسیر شماره سه نیز شامل «خیابان پیغمبریه حدفاصل میدان آزادی تا سه‌راهی شهربانی»، «خیابان هلال‌احمر مسیر تقاطع بانک ملی تا سه‌راهی شهربانی»، «تقاطع مولوی –انصاری به سمت سه‌راهی شهربانی» و «خیابان شهدا حدفاصل سه‌راهی شهربانی تا تقاطع شهدا» است.

وی خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۲ شب 21 بهمن نیروهای راهور استان نسبت به پاک‌سازی توقف خودروها اقدام خواهند کرد و از ساکنین و کسبه مسیرهای راهپیمایی خواستار همکاری بیشتر با پلیس هستیم.

رئیس پلیس راهور استان عنوان کرد: تردد خودروها تا ساعت ۸ صبح روز 22 بهمن در مسیرها امکان‌پذیر است و از این ساعت به بعد تا اتمام راهپیمایی امکان تردد وجود ندارد.

وی یادآور شد: هیچ‌گونه وسیله نقلیه موتور، خودرو و دوچرخه حق تردد از مسیرهای اعلام‌شده در ساعات محدودیت ترافیک را ندارد.

حسن‌پور افزود: در شهرستان‌های تاکستان، آبیک، البرز، بوئین‌زهرا و آوج هم راهپیمایی ۲۲ بهمن را خواهیم داشت که از مردم می‌خواهیم با نیروهای راهور برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه نهایت همکاری داشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین در پایان از مردم خواست از پارک وسایل نقلیه خود در حاشیه مسیرهایی اعلامی خودداری و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کنند.

انتهای پیام