• چهارشنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-1491-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری قزوین:

اولویت‌بندی چالش‌های تولید برای ارسال به مدیران ملی درحال انجام است

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین با اشاره به اینکه در بلندمدت برای حل مشکلات باید مسئولان در سطوح ملی وارد میدان شوند، گفت: چالش‌ها را به‌صورت اولویت‌بندی تهیه و برای دست‌اندرکاران ارسال خواهیم کرد تا مشکلات موجود در بخش تولید را به حداقل برسانیم.

معصومه مرادیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: سنگ‌اندازی در مسیر تولیدکنندگان رونق تولید استان را به چالش می‌کشد و کارگروه رفع موانع تولید نهایت تلاش خود را برای حل آن دارد ولی عزم عملی و جدی برای رفع موانع وجود ندارد.

وی ادامه داد: شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت می‌تواند روزنه‌ای برای حل این مشکلات تولید باشد و طی آن‌ها در تعامل چهره به چهره با روسای بانک‌ها و نمایندگان مشکلات موجود را بررسی کرده و برای حل آن تلاش می‌کنیم.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین خاطرنشان کرد: تعامل با دستگاه‌های اجرایی، ستادی و قضایی تنها راهی است که می‌تواند این مسیر را هموار کند و در کوتاه‌مدت مشکلات را مطرح کرده و جلوی برخی احکام را می‌گیریم تا از شکست واحدهای تولیدی جلوگیری کنیم.

وی عنوان کرد: بانک‌ها نیز بر قوانین موجود استناد می‌کنند و در حال حاضر جانشینی بانک‌ها مشکل‌ساز شده است و واحدهای تولیدی به افرادی که اهلیت، تخصص و تجربه ندارند واگذار می‌شوند که علاوه بر آن نسبت به کارگران شاغل در واحد تولیدی دلسوزی ندارند.

مرادیان با اشاره به اینکه در بلندمدت برای حل مشکلات باید مسئولان در سطوح ملی وارد میدان شوند، افزود: چالش‌ها را به‌صورت اولویت‌بندی تهیه و برای دست‌اندرکاران ارسال خواهیم کرد تا مشکلات موجود در بخش تولید را به حداقل برسانیم.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین در پایان اعلام کرد: از هفته جاری نیز در فرمانداری‌ها حضور پیدا می‌کنیم تا به‌صورت چهره به چهره با مردم ارتباط داشته باشیم و از مشکلات آنان اطلاع پیدا کرده و گامی در جهت حل آن‌ها برداریم.

انتهای پیام