خط داغ

 • در راستای رفع موانع تولید؛

  اتاق بازرگانی واسط بین بخش خصوصی و دولتی می‌شود

  سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین با تأکید بر اینکه این کارگروه نگاه حمایتی برای واحدهای تولیدی دارد تا به چرخه تولید بازگردند، تشریح کرد: ازاین‌پس واحدهای تولیدی برنامه خود را به اتاق بازرگانی استان ارائه دهند و در حقیقت اتاق بازرگانی واسط بین بخش دولتی و خصوصی باشد؛ اتاق بازرگانی برنامه‌ها را بررسی کرده و اعلام نظر داشته باشد که آیا واحدهای تولیدی مربوطه می‌توانند به تولید خود ادامه دهند یا خیر.

 • سوخت قاچاق به مقصد نرسید

  فرمانده انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا گفت: مأموران انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی یک دستگاه خودروی «مزدا وانت» که حامل هزار لیتر سوخت (گازوئیل) قاچاق بود را توقیف کردند.

 • گزارش ایسنا از یک بازدید؛

  جهاد با رمز «پیشرفت و آبادانی»

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل در حفظ و حراست از کیان ایران و انقلاب جهاد کرد؛ در دهه 70 با ورود به عرصه سازندگی نسبت به بازسازی شهرهای جنگ‌زده همت گماشت و همچنان با گذشت دو دهه تلاش در عرصه سازندگی خدمت به مردم را ادامه داده است؛ اکنون نیز قرارگاه‌های پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قزوین علاوه بر پروژه‌های فرهنگی و آموزشی پروژه‌های آب‌رسانی را در اولویت خود قرار داده است.

 • /یادداشت میهمان/

  مشارکت فراگیر اقتصادی و مردم

  ایسنا منطقه قزوین، یادداشت میهمان؛ امیرمحمد خطیبی استاد دانشگاه، کارگزار اشتغال و عضو اتاق بازرگانی استان قزوین؛ امروزه مشارکت فراگیر اقتصادی به‌عنوان یکی از موضوعات کلیدی جوامع مطرح است که توجه اقتصاددانان و حتی کارشناسان اشتغال را به خود جلب کرده است.

 • طی سال ۹۷ در قزوین صورت گرفت؛

  ۳۲ زندانی جرائم غیر عمد با کمک نیکوکاران از زندان آزاد شدند

  مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال ۹۷ با کمک خیران و نیکوکاران ۳۲ زندانی جرائم غیر عمد از زندان آزاد شده‌اند که لازم است این حرکت در سال جاری نیز با جدیت استمرار یابد.

 • نظارت ویژه بر بازار خرید و فروش اموال مسروقه در فضای مجازی

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: علاوه بر رصد بازارهای حقیقی خریدوفروش اموال مسروقه و شناسایی و ساماندهی ضایعاتی‌های سطح استان، می‌بایست روی بازارهای مجازی خریدوفروش این اموال نظارت جدی صورت گیرد.

 • امام‌جمعه قزوین:

  تنها راه نجات از تحریم، ایستادگی و مقاومت است

  امام‌جمعه قزوین گفت: هرجا که ملت عزیز ایران ایستادگی خود را نشان داد و رهبر معظم انقلاب ما را برای این ایستادگی تشویق کرد، شاهد بودیم که آمریکایی‌ها عقب‌نشینی کردند و از صحبت‌های گذشته خود برگشتند؛ راه نجات از تحریم هم عمل به همین نگاه است.

 • ارسال پنجمین کاروان کمک‌های مردمی قزوین به مناطق سیل‌زده غرب کشور

  پنجمین کاروان کمک‌های مردمی از قزوین به مناطق سیل‌زده غرب کشور ارسال می‌شود.

 • احتمال سه شیفته شدن برخی از مدارس قزوین!

  مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: از نظر سرانه فضای آموزشی در قزوین به‌شدت در تنگنا هستیم و اگر این‌روند ادامه یابد شاید برخی از مدارس سه شیفته شود.

 • بازگرداندن 22 هکتار از اراضی تصرف شده استان قزوین به بیت‌المال

  سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: شورای حفظ حقوق بیت‌المال در قزوین نیز فعال شده که ۲۲ هکتار از اراضی تصرف‌شده و‌ تغییر کاربری شده در سال ۹۷ به بیت‌المال بازگردانده شده است.

 • نمک پنهان عامل اصلی فشارخون/ غربالگری فشارخون 130 هزار نفر در قزوین

  رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل ابتلا مردم به فشارخون استفاده از نمک است که اغلب به‌صورت پنهان در غذاها و تنقلات وجود دارد.

 • در جلسه شورای شهر قزوین بررسی شد؛

  توقف پروژه «7 درهـ»!

  در جلسه شب گذشته شورای شهر قزوین موضوع آبراهه و تأمین آب پروژه هفت‌دره بررسی شد، در این جلسه اعضای شورا بر توقف یا ادامه پروژه به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

 • دادستان قزوین:

  تغییر کاربری اراضی، تبدیل به شغل برخی از افراد شده است!

  دادستان قزوین با بیان اینکه متأسفانه بعضی افراد شغل‌شان تغییر کاربری غیرقانونی اراضی شده است، گفت: یکی از مشکلات حوزه زمین، داشتن متولیان متعدد و وجود قوانین متعارض در این حوزه است که موجب بازخوردها و نوسانات غیرقانونی و سودجویی برخی در این حوزه می‌شود.

 • استعفای شهردار قزوین تکذیب شد

  سخنگوی شورای شهر قزوین گفت: تاکنون علی صفری شهردار قزوین درخواست استعفا به شورای شهر قزوین نداده است.

 • استاندار قزوین تأکید کرد:

  جذب سرمایه‌گذاری و احیای واحدهای تولید راکد از مهم‌ترین اولویت‌های قزوین

  استاندار قزوین گفت: اولویت کاری ما در استان کمک به جذب سرمایه‌گذاری و احیای واحدهای راکد و زمین‌مانده و استفاده از امکانات موجود بخش صنعت برای رونق بخشی به این حوزه است.

 • یقه‌سفیدهای متخلف در هر مسند و جایگاهی بازخواست می‌شوند

  رئیس‌کل دادگستری استان قزوین با تأکید بر اینکه برای آنکه مردم اجرای عدالت را در جامعه احساس کنند باید اول از یقه‌سفیدها و عنوان‌دارهای متخلف در هر مسند و جایگاهی که هستند بازخواست و پرونده آن‌ها بررسی شود، گفت: گزینشی بیان و اجرا کردن چنین پرونده‌هایی موجب نگرانی در بین مردم می‌شود لذا باید به‌گونه‌ای عمل کرد که کسی جرئت دست‌درازی به حقوق مردم و بیت‌المال را نداشته باشد.