خط داغ

 • نشست سواد رسانه‌ای تولید محتوا، آموزش عمومی برگزار می‌شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: نشست سواد رسانه‌ای تولید محتوا، آموزش عمومی با حضور دکتر مسعودی عضو هیئت‌علمی دانشگاه سوره برگزار می‌شود به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام مهدی حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت سواد رسانه‌ای تصریح کرد: امروزه داشتن سواد رسانه‌ای از نیاز‌های ضروری جامعه محسوب می‌شود، یکی از تعاریف مهم سواد رسانه‌ای کسب دانش و بینش لازم در برخورد با محتوای پیام‌هایی است که با آن‌ها مواجه می‌شویم.

 • رئیس خانه صنعت استان قزوین:

  تولید به کلاف سردرگم تبدیل شده است

  رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با تأکید بر اینکه امروز تولید به کلاف سردرگمی تبدیل شده است، گفت: این وضعیت هرلحظه به هر بهانه‌ای پیچیده‌تر می‌شود که اصلاح این آن نیازمند اصلاح زیرساخت‌هاست.

 • با حکم استاندار قزوین:

  رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد

  با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندار به سمت رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.

 • در سال گذشته صورت گرفت؛

  مراجعه 4 هزار نفر به مراکز مشاوره ژنتیک قزوین

  مدیرکل سازمان بهزیستی استان قزوین گفت: سال گذشته چهار هزار نفر به مراکز مشاوره ژنتیک مراجعه کردند که از این تعداد 243 مورد تشخیصی و 63 مورد سقط درمانی صورت گرفته است.

 • در ميزگرد ايسنا مطرح شد؛

  بایسته‌های ارتقای جایگاه زبان فارسی در جهان

  عنوان بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی در تقویم ما ایرانیان در روز 25 اردی‌بهشت ماه حک شده است؛ اما پاسداشت زبان فارسی که آیینه هویت ما ایرانیان است و با ظرفیتی که دارد بخش عظیمی از سرزمین‌های جهان را تحت نفوذ معنوی خود قرار داده است؛ تنها متعلق به یک روز نیست بلکه برای حفظ و ترویج میراث مظلومی که سینه‌به‌سینه و نسل‌به‌نسل به دست ما رسیده است تا همیشه باید همت گماشت.

 • پنبه‌زارهای قزوین جانی دوباره گرفتند

  مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه کشت هر هکتار پنبه در استان؛ 15 نفر اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم دارد، اعلام کرد: بعد از سال‌ها تعطیلی کشت پنبه در استان؛ سال جاری کشت این محصول در اراضی کشاورزی استان آغازشده است.

 • طی سه روز آینده؛

  احتمال رگبار و رعدوبرق در قزوین پیش‌بینی می‌شود

  کارشناس اداره هواشناسی گفت: در 24 ساعت گذشته دمای شهر قزوین در گرم‌ترین ساعات به 30 درجه سلسیوس رسید.

 • سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین رونمایی شد

  سند ارتقای وضعیت زنان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از بانوان فعال استان قزوین تشریح و رونمایی شد.

 • بازدید بیش از 2 میلیون نفر از آثار تاریخی استان در نوروز/ پروژه شهید انصاری شرقی منتفی است

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین با اشاره به مصوبه شورای عالی معماری شهرسازی در خصوص خیابان شهید انصاری شرقی بیان کرد: این پروژه منتفی است چرا که محله تاریخی بلاغی را در این محدوده داریم ازاین‌رو ضوابط لازم در این خصوص ابلاغ‌شده و طرح نهایی این پروژه توسط دانشگاه شهید بهشتی و کارفرمایی از تهران در حال انجام است.

 • تصویب سند راهبردی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در افق 1404

  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از تصویب سند راهبردی این دانشگاه در افق 1404 خبر داد و گفت: در پایان 1404 بایستی 20 درصد دانشجویان این دانشگاه را دانشجویان خارجی تشکیل دهد.

 • بازهم هادی‌آباد...

  تصميم‌گيری برای مناطق حاشيه‌نشين نيازمند حضور مسئولان در ميدان است

  مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: باید سازمان‌های مختلف از جمله کمیته امداد امام خمينی (ره)، بهزیستی، راه و شهرسازی و شهرداری پای‌کار بیایند چرا که هادی‌آباد مجموعه‌ای از کلیه آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، فقر، طلاق است و نیاز است همه دستگاه‌ها برای حل مشکلات این محله پای‌کار بیایند.

 • نظر ديگران در حفظ آثار تاريخی ربطی به وظايف ميراث فرهنگی ندارد

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین گفت: يكی از اعضای شورای شهر قزوين، درخصوص حفظ آثار تاريخی نظر خود را طرح کرده است و ما هم بر اساس دستورالعمل‌هایی که ابلاغ می‌شود موظف هستیم وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهیم.

 • امام جمعه قزوین:

  آمریکا توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارد

  امام جمعه قزوین گفت: آمریکا توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارد و اقدامات آن‌ها مانوری برای ترساندن غرب‌زدگان وابسته به خودشان است.

 • معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:

  گفتمان اعتدال را در قزوین دنبال خواهم کرد

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: هنگام انتخابات نبض جریانات سیاسی تند خواهد زد و تلاش خواهم کرد جریان این نبض بالانس شود و کاتالیزر هیچ جریان سیاسی نخواهم بود و گفتمان اعتدال را دنبال خواهم کرد.

 • برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری توسط بسیج رسانه قزوین

  مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهدا شهرستان قزوین از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری مقدماتی با عنوان دوره شهید شیخ حسنی خبر داد.

 • استاندار قزوین:

  جناح‌های سیاسی از تندروی پرهیز کنند

  استاندار قزوین گفت: امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم و بنده به‌عنوان یک اصلاح‌طلب باید متذکر شوم که جناح‌های سیاسی باید از تندروی‌ پرهیز کنند چراکه دیگر تندروی جواب نمی‌دهد و باید به فکر کلیت نظام باشیم که این امر نیاز به همدلی در سطوح ملی و استانی دارد.