خط داغ

 • گزارش تصویری / مهدی معتمد /

  محفل انس با قرآن دانشگاه فرهنگیان قزوین

  محفل انس با قرآن دانشگاهیان با حضور دانشجویان و قاریان برجسته استان قزوین شب گذشته به میزبانی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

 • نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

  مصادیق رزق معنوی از نگاه حضرت حجت (عج)

  نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه تفسیر مسجد امام خمینی (ره) گفت: کمتر منبعی است که به اندازه دعای منصوب به حضرت حجت (عج) گستره وسیع رزق‌های معنوی را نشان دهد.

 • ایجاد 20 هزار شغل در سال 98 / وضعیت مناسبی در اشتغال زنان نداریم

  مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین اعلام کرد: در سال جاری 20 هزار فرصت شغلی در استان ایجاد خواهد شد که 17 هزار شغل را دستگاه‌های اجرایی تعهد کرده و 3000 شغل دیگر نیز در بخش شهرداری و مسکن پیش‌بینی‌شده است.

 • عضو هیئت‌علمی دانشگاه سوره:

  وظیفه اصحاب رسانه شناسایی نیاز مخاطب و ارائه اطلاعات صحیح است

  عضو هیئت‌علمی دانشگاه سوره گفت: عموم مردم پیامی را که دریافت می‌کنند می‌پذیرند بدون اینکه منافع فرستنده را دریابند، وظیفه اصحاب رسانه است که نیازها را شناسایی و دسته‌بندی کنند و به مخاطبان اطلاعات موردنیاز را بدهیم.

 • آغاز ثبت‌نام، صدور و تمدید پروانه موکب‌های اربعین ۹۸ در قزوین

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: ثبت‌نام اینترنتی صدور و تمدید پروانه موکب‌های اربعین امسال آغاز شده و مسؤولین موکب‌ها هرچه زودتر باید نسبت به ثبت موکب خود اقدام کنند.

 • بارش‌های رگباری پیش روی قزوین

  کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از بعدازظهر امروز تا ظهر فردا به دلیل عبور امواج ناپایدار از منطقه، در پاره‌ای از مناطق به‌ویژه نیمه جنوبی شاهد بارش‌های رگباری خواهیم بود.

 • مدیر شبکه ملی فرهنگ:

  فرهنگ خود را با استفاده از فضای مجازی به دنیا بشناسانیم

  مدیر شبکه ملی فرهنگ گفت: ما نباید منفعل باشیم، بلکه باید با استفاده از فضای مجازی در راستای اهداف کشور و فرهنگ منطقه قدم برداریم و فرهنگ خود را به کل دنیا بشناسانیم.

 • نارضایتی دانشجو معلمان از ناعدالتی در تحقق نص صریح قانون

  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: امروز جریان دانشجویی دانشجو معلمان خسته از زخم‌های پی‌درپی که توسط برخی مسئولان به آن‌ها وارد می‌شود دیگر تاب تحمل این ناعدالتی‌ها را ندارد و مطالبه جدی از مسئولین در راستای انجام قانون و گسترش عدالت دارند.

 • یک استاد دانشگاه:

  «شریعتی» همچنان مخاطب دارد

  استاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: مکاتب فکری محدود به زمان و مکان نیستند؛ آثار مرحوم شریعتی به چندین زبان دنیا ازجمله ژاپنی به چاپ رسیده است؛ با توجه به فروش کتب استاد و حجم پایان‌نامه‌های دانشجویی پیرامون وی، می‌توان نتیجه گرفت که شریعتی هنوز دارای مخاطب است.

 • بازخوانی سه دهه فعالیت یک شرکت دانش‌بنیان

  شرکت دانش‌بنیان زنجان برنز از دهه 60 فعالیت خود را آغاز کرده و در زمینه فرو مولیبدن، اکسید مولیبدن و نمک‌های رنیوم فعالیت دارد.

 • نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

  دانشجویان جهادگر مسئولان را پای‌کار می‌کشانند

  نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه در سطح قزوین 14 منطقه آسیب‌پذیر وجود دارد که منطقه هادی‌آباد از جمله محروم‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود، گفت: اقدام جهادگران دانشجو در ارائه خدمت به مردم این منطقه بی‌شک گام بسیار مؤثری در پای‌کار آمدن مسئولان و خیران در این مناطق خواهد بود.

 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین:

  برگزاری انتخابات سالم، افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی است

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین برگزاری انتخابات سالم را موجب افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: برگزاری انتخابات سالم نیازمند همکاری حوزه‌های امنیتی و اجتماعی است.

 • ایسنا گزارش می‌دهد؛

  پازل زندگی‌هایی که ناقص می‌ماند!

  این روزها اثری از زندگی‌های شلوغ و پرهیاهوی گذشته نیست و خانواده‌های ایرانی به داشتن یک و نهایتاً دو فرزند بسنده می‌کنند، براساس آنچه حجت‌الاسلام عباسی ولدی در کتاب «ایران! جوان بمان!» آورده است با این نرخ رشد جمعیت، جمعیت ایران در سال 1450، 30 میلیون خواهد شد و عملاً از 1420 به بعد بحران سالمندی خواهیم داشت، این موضوع درواقع نشان‌دهنده پازلی ناقص از زندگی است که کسی تمایل به کامل شدنش ندارد، فرزندانی که باید جور آینده کشور را به‌تنهایی بر دوش بکشند و پازل نیمه‌تمام را کامل کنند.

 • عمده جمعیت فعال در سن کار ساکن شهرستان قزوین هستند

  معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین گفت: عمده جمعیت فعال در سن کار در شهرستان قزوین ساکن هستند که باید برنامه‌هایی برای توانمندسازی جمعیت و اشتغال این جمعیت صورت بگیرد.

 • چرا می‌گویند شدت افزایش طلاق نداریم؟

  استاد دانشگاه تهران گفت: برخی می‌گویند طلاق افزایش و ازدواج کاهش داشته است این در حالی است که جمعیت در معرض ازدواج ما کم شده است، ما باید در مقابل جمعیت همسردار بحث طلاق را محاسبه کنیم که در این صورت شدت افزایش طلاق را نداریم.

 • رئیس سازمان حفظ نباتات کشور اعلام کرد:

  هشت استان کشور درگیر مبارزه با ملخ صحرایی

  رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اعلام اینکه هشت استان کشور درگیر مبارزه با ملخ صحرایی هستند، گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از ۲۸۰ هزار هکتار از اراضی مرتعی استان‌های جنوبی کشور انجام شده است.

 • استاندار قزوین:

  سامانه پیگیری علت مهاجرت در قزوین تأسیس شود

  استاندار قزوین گفت: خالص مهاجرت در قزوین منفی بیست هزار است؛ باید چرایی آن را بررسی کرد که به چه علت مهاجران محل سکونت خود را تغییر داده‌اند؛ در این زمینه پیشنهاد می‌شود سامانه پیگیری علت مهاجرت در قزوین تأسیس شود.