• سه شنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-795-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

اولویت ورزش حمایت از تیم دسته اول والیبال و دسته دوم فوتبال استان است

استاندار قزوین گفت: اولویت ورزش حمایت از تیم دسته اول والیبال و دسته دوم فوتبال استان است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
فریدون همتی استاندار قزوین در نشست بررسی مسائل و مشکلات ورزش استان قزوین اظهار کرد: قزوین ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زیادی در خصوص ورزش قهرمانی دارد و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بتوان از 2 تیم سپهر الکتریک حاضر در لیگ برتر والیبال و کاسپین حاضر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور به‌عنوان نمایندگان استان با برنامه‌ریزی دقیق و منظم حمایت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت مدیریت تیم فوتبال کاسپین که تاکنون با مدیریت شهرداری‌های استان اداره می‌شده است نیز گفت: با بررسی جوانب لازم مقرر شد در مذاکره با شهرداری و شورای شهر فعلی و جدید قزوین این تیم را به شهرداری قزوین واگذار کنیم تا در ساماندهی این تیم به شکل مطلوب‌تر و شایسته‌تری وارد عمل شویم.

استاندار قزوین ادامه داد: امیدواریم از محل یک درصد بودجه دستگاه‌ها به ورزش نیز بتوانیم کمک‌هایی را به این 2 تیم داشته باشیم.

وی افزود: امیدواریم با تشکیل کمیته پشتیبانی و ساماندهی بتوانیم کمک‌های نقدی و غیر نقدی از تیم سپهر الکتریک و کاسپین را ساماندهی کرده و با شناسایی ظرفیت‌ها بااقتدار در سطح رقابت‌های ملی و فراملی ظهور کنیم.

استاندار گفت: مدیریت تیم فوتبال کاسپین برای بقا و تداوم فعالیت و داشتن عملکرد بهتر باید به شهرداری قزوین واگذار شود.

استاندار قزوین همچنین بر حمایت از قهرمانان ورزشی در رشته‌های مختلف تأکید کرد و افزود: در سال گذشته نزدیک به 85 نشان فراملی توسط ورزشکاران استان به دست آمد که نشانگر ظرفیت و توانمندی خوب استان در این زمینه بوده است بنابراین باید با کارشناسی و برنامه‌ریزی دقیق به فکر شناسایی و پشتیبانی این استعدادها باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های ما در بخش اوقات فراغت جوانان تقویت ورزش است تا به شکل مناسب این بخش را مدیریت کرده و فضای با طراوتی برای ورزشکاران و علاقه‌مندان ایجاد کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: