• سه شنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1195-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اقتصادی استانداری:

تیم والیبال سپهر الکتریک در مسیر حمایت‌های دولتی و مردمی قرار می‌گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بر تسریع در حمایت از این تیم لیگ برتری تأکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در دومین جلسه کارگروه حمایت از تیم والیبال سپهر الکتریک اظهار کرد: بحث ورزش همگانی و حرفه‌ای یک موضوع عمومی و ضرورت انکارناپذیر در جامعه است. به همین خاطر همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم و این تیم لیگ برتری و نماینده استان را حمایت کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تیم والیبال سپهر الکتریک سال گذشته نخستین حضور خود را در رقابت‌های لیگ دسته اول تجربه کرده است و توانسته به لیگ برتر راه پیدا کند لذا ضرورت حمایت همه‌جانبه این تیم جهت تأمین هزینه‌های مالی آن ضروری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خاطرنشان کرد: مدیریت ارشد استان به این موضوع اهتمام ویژه‌ای دارد و تلاش خواهد کرد با کمک همه دستگاه‌های استان در تأمین و پشتیبانی این تیم تمام تلاش خود را بنماید.

وی گفت: حضور تیم‌های لیگ برتری و بازی‌های آن‌ها در استان، باعث پویایی و سرزندگی جامعه و همچنین باعث جنب‌وجوش خواهد شد و قطعاً این امر باعث می‌شود تا مدیران و مردم با همراهی این تیم به‌عنوان یار کنار تیم باشند.

حبیبی تأکید کرد: ورزش نیاز به همراهی مردم و همه دستگاه‌ها دارد و همان‌طور که از اسم آن پیداست یک کار تیمی است و همه باید کمک کنیم تا تیم موفق بشود.

وی افزود: هر چه تیم حرفه‌ای‌تر می‌شود می‌طلبد همراهی بیشتر باشد و خوشبختانه ازآنجایی‌که این از حوزه صنعت آمده است، و خودش دارای نام ونشان کشوری است، اهمیت موضوع را دوچندان می‌کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: ما می‌دانیم تأمین هزینه‌های تیم داری در این سطح بسیار دشوار است لذا تلاش خواهیم کرد در کنار و همراه این تیم باشیم.

وی افزود: ما جهت تأمین هزینه‌های مادی و نقدی از طریق قانونی، محدودیت‌هایی را داریم ولی تلاش خواهیم کرد بخشی از این منابع را به کمک همه دستگاه‌ها تأمین کنیم و از مدیریت اصلی تیم سپهر الکتریک خواهانیم، با کمک روش‌های جذب حامی مالی در حوزه تبلیغات و همچنین تشکیل باشگاه هواداران هزینه‌ها و منابع دیگر این تیم را تحقق بخشند.

به گزارش ایسنا، در ابتدای جلسه بدلی مدیرعامل شرکت سپهر الکتریک ضمن اعلام سختی‌ها و دشواری‌های مدیریت این تیم در سطح لیگ برتر، خواستار حمایت‌های مادی و معنوی مدیریت ارشد استان شد.
وی گفت: ما یک تولیدکننده هستیم که وارد حوزه ورزش شده‌ایم و در اصل کار اصلی ما تولید است و با توجه به اینکه خود تولید با مشکلات و موانعی مواجه است، در کنار مشکلات حوزه ورزش در سطح لیگ برتر، ما نیازمند حمایت‌های دولتی و مردمی برای حفظ آبرومندانه این تیم در سطح کشوری هستیم.

بدلی در پایان گفت: این تیم از لیگ کارگری به لیگ برتر رسیده و این نشان از دشواری مسیری هست که تاکنون طی شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: