• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-11190-5
  • خبرنگار : 59014
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان قزوین خبرداد:

جذب 7 میلیارد و 950 میلیون تومان اعتبار در بخش مسکن معلولان

معاون هماهنگی مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی استان قزوین گفت: کل اعتبار جذب شده در بخش مسکن تاکنون هفت میلیارد و 950 میلیون تومان بوده است که این جذب اعتبار همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، غفار رمضانی معاون هماهنگی مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی استان قزوین در نشست خبری مدیرکل و معاونین بهزیستی استان قزوین که شب گذشته در مرکز نگهداری معلولین ذهنی بالاتر از 14 سال عاطفه برگزار شد گفت: در سازمان بهزیستی از زمانی که نهضت مسکن شروع شد سه هزار و 565 واحد مسکن در دست ساخت است که از این تعداد تا پیش از سال 96، 595 واحد واگذار شده است.

وی در ادامه افزود: امسال نیز در هفته‌ بهزیستی یک هزار و 69 واحد مسکن ویژه افراد تحت پوشش، به متقاضیان واگذار خواهد شد که در واگذاری‌ها اولویت‌های سازمان بهزیستی اعم از تعداد معلولان، سرپرست بودن معلول و اولویت‌های دیگر مدنظر قرار خواهد گرفت.

معاون سازمان بهزیستی استان با اشاره به اینکه این سازمان در نظر دارد تمامی خانواده‌های دارای دومعلول و بالاتر حتماً دارای مسکن و خانه باشند اظهار کرد: تاکنون 260 واحد مسکن ویژه خانواده‌های دارای دومعلول و بیشتر در استان قزوین در دست احداث است که از این تعداد 201 واحد شهری و 59 واحد روستایی است که در هفته بهزیستی 48 واحد آن واگذار خواهد شد.

معاون هماهنگی مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی در پایان اظهار کرد: کل اعتبار جذب شده در بخش مسکن تاکنون هفت میلیارد و 950 میلیون تومان بوده است که این جذب اعتبار همچنان ادامه دارد و کار مرحله به مرحله پیش می‌رود و از این میزان اعتبار یک میلیارد و 67 میلیون تومان اعتبار به مسکن خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر اختصاص داده شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: