• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-8091-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت‌نام 129 واحد و طرح صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوين در سایت بهین یاب

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوين گفت: از آغاز فعاليت سایت بهین یاب جهت ثبت‌نام واحدهای توليدی و طرح‌های صنعتی در راستای رونق توليد در طول یک ماه گذشته 336 متقاضی دريافت تسهيلات درخواستشان را ثبت كردند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوين، حميدرضا خانپور اظهار کرد: با اجراي طرح رونق توليد از این تعداد 129 واحد تولیدی و طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند که بر اساس درخواست اولیه تقاضای دریافت بیش از 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات را داشته‌اند.

وي مهم‌ترین اهداف اين طرح را ايجاد اشتغال مجدد و پايدار، كمك به راه‌اندازی واحدهاي توليدي و طرح‌های صنعتي نيمه فعال، افزايش توليد و طرح‌های صنعتی كه با پيشرفت فيزيكی 60 درصد به بالا هستند و متعهد به راه‌اندازی طرح خود تا پايان سال شوند برشمرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوين افزود: در طرح رونق تولید که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و با مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شود تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه‌تمام دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد انجام می‌شود.

رئيس هیئت‌مدیره شركت شهرک‌های صنعتی استان اولویت اصلی پرداخت تسهیلات را بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسطی اعلام کرد که دارای مشکلات نقدینگی بوده و ازلحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی و توان مدیریت و بازار مشکل و مانعی برای راه‌اندازی و افزایش تولید نداشته باشند.

خانپور در پايان تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون 130 واحد تولیدی و طرح صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان موفق به دریافت یک هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات از بانک‌های عامل شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: