• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-12290-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی و امنیتی استاندار:

تقویت سرمایه اجتماعی از شاخص‌های ارزیابی فرمانداران و بخشداران است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: تقویت سرمایه اجتماعی از شاخص‌های ارزیابی فرمانداران و بخشداران است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سید سعید شاهرخی در دومین همایش فرمانداران و بخشداران استان که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: انتظار مردم از مسئولان و مدیران بعد از انتخابات جدیت و تلاش بیشتر در خدمت‌رسانی است که این مهم می‌تواند سرمایه اجتماعی را تقویت کند که از برنامه‌های اصلی دولت و وزارت کشور است.

وی بابیان اینکه توجه به مسائل و آسیب‌های اجتماعی به‌صورت جدی در دستور کار قرار دارد، افزود: از برنامه‌های جدی درزمینهٔ ارتقای سطح سرمایه‌های اجتماعی، توجه به سازمان‌های مردم‌نهاد است و از فرمانداران و بخشداران انتظار می‌رود با حمایت و بسترسازی برای فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد از آسیب‌های اجتماعی بکاهند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: تقویت احزاب از دیگر مسائل موردتوجه وزارت کشور و استانداری‌ها است که در این خصوص باید از نقطه نظرات و دیدگاه‌های همه گروه‌ها و جناح‌ها استفاده کرد و در سطح استان نیز به نبال راه‌اندازی خانه احزاب هستیم.

شاهرخی با تأکید بر برگزاری سلسله نشست‌ها با فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در شهرستان‌ها تصریح کرد: باید فضای گفت‌وگو در بین گروه‌های مختلف تقویت شود و در این راستا تقویت انجمن‌های صنفی و استفاده از توان و ظرفیت بانوان، جوانان و هنرمندان مورد تأکید است.

وی با ارائه گزارشی از شاخص‌های امنیتی استان و شهرستان‌ها اظهار کرد: استان قزوین در سطح کشور از وضعیت امنیت خوبی در مقایسه با سایر استان‌ها برخوردار است و از امسال شاخص‌های امنیتی شهرستان‌ها ارزیابی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شاهرخی در این جلسه گزارشی آماری و تحلیلی از وضعیت و نتایج انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به تفکیک شهرستان‌ها و مناطق و کاندیداها ارائه کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: