• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 964-3492-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه:

امروز کشور مدعی بهترین امنیت است

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه امروز ما می‌توانیم مدعی باشیم بهترین امنیت را در کشور داریم گفت: هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که نیاز به تقویت نیروهای مسلح نیست.

سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: بحث امنیت یک مقوله‌ای است که همواره بشر دنبال امنیت بوده است و پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند:  امنیت و سلامتی دو نعمت بزرگی هستند که  مجهول و مغفول واقع‌شده است.

وی افزود: اگر امنیت وجود نداشته باشد هیچ توسعه‌ای شکل نمی‌گیرد چراکه هر توسعه، پیشرفت و شکوفایی در سایه‌ی امنیت ایجاد می‌شود بنابراین اولین وظیفه‌ی هر دولت ایجاد امنیت است.

سردار عراقی خاطرنشان کرد: اگر امنیت ایجاد نشود کل ساختار سیاسی زیر سؤال می‌رود و اگر امروز همه  جامعه مشغول کار، تحصیل، کاسبی و فعالیت‌های مختلف هستند در سایه‌ی امنیت موجود در کشور است.

وی یادآور شد: هرچه قدر نیروهای مسلح کشور مقتدر و توانمند باشند قاعدتاً ثبات در امنیت ملی یک کشور را به اثبات خواهند رساند و هیچ‌کس هم نمی‌تواند ادعا کند که نیاز به تقویت نیروهای مسلح نیست.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: تقویت نیروهای مسلح باعث ایجاد امنیت پایدار در کشور می‌شود و حرکت‌های اخیری که مجموعه‌های نیروهای مسلح و سپاه پاسداران در قالب نیروی هوایی سپاه در پاسخ به حرکت‌های ضدانقلابی و دست‌پرورده‌های استکبار جهانی انجام دادند پاسخ را به نیکی دادند.

سردار عراقی توضیح داد: امروز یک امنیت پایدار و ماندگار مردمی در شمال غرب، جنوب شرق و غرب کشور داریم که با تکیه‌بر نیروهای بومی و سر طایفه‌ها و نیروهای بسیج همراهی آن‌ها بود و هر منطقه نیز امنیت خود را دارا است.

وی اعلام کرد: مقام معظم رهبری در نماز عید فطر فرمودند آتش به اختیار منظور کارهای فرهنگی تمیزی است که این به معنای بی‌قانونی نیست بلکه به آن معناست که نباید به دست دشمنان بهانه داد و بنابراین باید به دنبال آن بود تا بهانه‌ای دست دشمن داده نشود.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: در حال حاضر روند اضمحلال داعش که یک پروژه‌ی آمریکایی و سعودی است به‌روزهای پایانی خود می‌رسد و با کمک‌های جمهوری اسلامی سوریه و اطراف حلب کامل پاک‌سازی‌شده و دشمن‌رو به اضمحلال است.

وی تأکید کرد: امیدواریم به‌زودی مردم عراق، سوریه و یمن بتوانند دشمنان خود را به‌طور کامل زمین‌گیر کنند و با استقلال کامل بتوانند کشور را اداره کنند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان گفت: امروز به این قدرت رسیده‌ایم که هرزمانی که نظام اراده کند می‌تواند در هر نقطه‌ای با دقت کامل موشک‌های خود را پرتاب کند و روی اهداف بنشاند که همه‌ی این‌ها را مدیون شهدا هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: