• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-1097-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اتمام واحدهای مسکن مهر در محمدیه/پیگیری و اجرای طرح‌های بازآفرینی الوند

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین تکمیل واگذاری پروژه مسکن مهر در شهر محمدیه را مهم‌ترین تکلیف در این حوزه دانست.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود در مراسمی ضمن قدردانی از بخشعلی پور به‌واسطه خدماتی که در دوره تصدی‌گری اداره راه و شهرسازی شهرستان البرز به انجام رسانده بود؛ حکم انتصاب فیاض بیگدلی را به‌عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان البرز ابلاغ کرد.

حق لطفی تکمیل واگذاری واحدهای مسکن مهر در شهر محمدیه را از مهم‌ترین وظایف راه و شهرسازی در شهرستان البرز دانست و تأکید کرد: این موضوع از اولویت‌های دولت و وزاتخانه هم است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در ادامه با اشاره به اینکه الوند بعد از شهر قزوین بیشترین طرح‌های بازآفرینی را به خود اختصاص داده خاطرنشان کرد: پیگیری و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های بازآفرینی پایدار شهری در شهرهای شهرستان البرز به‌ویژه در شهر الوند از موضوعاتی است که ضرورت دارد به شکل ویژه مورد پیگیری قرار گیرد.

حق لطفی در ادامه دیداری نیز با فرماندار شهرستان البرز داشت و بر لزوم تعامل و همکاری جهت تحقق اهداف و برنامه‌های مشترک تأکید کرد و گفت: راه و شهرسازی تأثیر قابل‌توجهی در جلب رضایت عمومی دارد.

عسگری فرماندار البرز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی وجود ناحیه بزرگ شهری مهرگان را فرصتی برای ارائه خدمت هر چه بیشتر به مردم دانست و گفت: باید موارد وسایل موجود نیز تا جایی که امکان و توان وجود دارد برطرف گردد تا شاهد جلب رضایت‌مندی عمومی مطلوب در این حوزه باشیم.

وی افزود: بیشتر شهرهای شهرستان البرز دارای سطح وسیعی از بافت‌های فرسوده هستند که می‌توانیم با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری؛ موضوع بازآفرینی را در آن‌ها اجرایی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: