• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-1993-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

حضور جهاد دانشگاهی قزوین در نمایشگاه فناوری‌های نوین مدیریت شهری اصفهان

مدیر مرکز تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قزوین با اشاره به اینکه اسباب‌بازی‌های تولیدشده در جهاد دانشگاهی در فضای معماری ایرانی اسلامی و مباحث شهری قرار دارند گفت: محصولات در نمایشگاه اصفهان شرکت داده‌شده‌اند و البته این در حالی است که در حوزه‌ی فناوری‌های نرم و هویت‌ساز نیز تعریف می‌شوند.

امین خاکباز مدیر مرکز تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: نمایشگاه فناوری‌های نوین مدیریت شهری از 12 لغایت 15 مردادماه در شهر اصفهان در حال برگزاری است.

وی افزود: با توجه به اینکه اسباب‌بازی‌های تولیدشده در جهاد دانشگاهی در فضای معماری ایرانی اسلامی و مباحث شهری قرار دارند در این نمایشگاه شرکت داده‌شده‌اند و البته این در حالی است که  در حوزه‌ی فناوری‌های نرم و هویت‌ساز نیز تعریف می‌شوند.

خاکباز خاطرنشان کرد: شرکت در نمایشگاه و ارائه‌ محصولات تاکنون بازخوردهای خوبی داشته است و کودکان زیادی را نیز برای بازی در نمایشگاه جذب محصولات شده‌اند.

مدیر مرکز تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قزوین یادآور شد: با توجه به اینکه در ساعات اولیه‌ی نمایشگاه استقبال خوبی از محصولات شد این نمایشگاه توانست مقدمه‌ای را برای ما ایجاد کند تا در نمایشگاه‌های بعدی اسباب‌بازی‌ها وارد شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه اسباب‌بازی در 24 مردادماه در تهران برگزار خواهد شد و جهاد دانشگاهی هم به جد در تلاش است تا در این نمایشگاه حضور پیدا کند و به ارائه‌ی محصولات خود بپردازد.

مدیر مرکز تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قزوین در پایان گفت: جهاد دانشگاهی به‌منظور ارائه و نمایش دستاوردهای خود در زمینه‌ی  بازی و اسباب‌بازی و جذب سفارش از شهرداری‌ها در نمایشگاه حاضرشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: