• دوشنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2593-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی قزوین و سرکنسول کربلا مطرح شد:

برگزاری اردوی ایران‌گردی دانشجویان عراقی توسط جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی قزوین طی تعامل با سرکنسول ایران در کربلا اردوی ایران‌گردی دانشجویان عراقی را برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، محمدحسین فائزی رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین روز گذشته در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا با مسعود حسینیان، سرکنسول ایران در کربلای معلی دیدار کرد که در ابتدای این دیدار از مأموریت‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی قزوین سخن گفت.

همکاری در ترویج کتب آموزش زبان انگلیسی EIGHT در آموزشگاه‌های زبان‌آموزی کربلا، همکاری در تدوین و عرضه کتب آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان، استفاده از تجربه موفق استان قزوین و ایجاد مرکز تله مدیسین درمان ناباروری در شهر کربلا و در جهت تقویت گردشگری سلامت بین شهر کربلا و ایران موردبحث و توافق قرار گرفت.

همچنین در این خصوص مقرر شد تا در آینده نزدیک، جلسه‌ای با مدیر بهداشت و درمان کربلا در آن شهر برقرار و مسائل تخصصی بین طرفین تبادل شود.

در این جلسه همچنین برگزاری اردوی گردشگری دانشجویان ایرانی کشور عراق و بازدید از ابنیه و مکان‌های تاریخی آن کشور مانند بازمانده‌های تمدن بزرگ بابل، شهرهای زیارتی عراق، برگزاری اردوی ایران‌گردی دانشجویان عراقی توسط جهاد دانشگاهی و امکان تعامل و همکاری گسترده در موضوعات کشاورزی و کشت فرا سرزمینی در استان نینوا نیز موردبحث و توافق قرار گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: