• چهارشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-892-5
  • خبرنگار : 59022
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار تاکستان:

پرهیز از گرایش‌های قومی یکی از اولویت‌های شورای پنجم باشد

فرماندار تاکستان گفت: رعایت عدالت و انصاف و پرهیز از گرایش‌های قومی و ملاحظات گروهی در حمایت از گزینش مدیران یکی از اولویت‌های شورای پنجم باشد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
صبح امروز مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تاکستان با حضور فرماندار، معاونین و اعضای منتخب برگزار شد.

در این مراسم سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان ضمن تبریک به اعضای شورای پنجم آنان را به حفظ ارتباط دائمی با مردم و حضور صمیمانه میان آنان با محوریت رفع مشکلاتشان توصیه کرد و افزود: رعایت عدالت و انصاف و پرهیز از گرایش‌های قومی و ملاحظات گروهی در حمایت از گزینش مدیران یکی از اولویت‌های شورای پنجم باشد.

در طی این مراسم شورای پنجم با متن «من در برابر کلام‌الله مجید، به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه‌بر شرف انسانی خویش تعهد می‌نمایم که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات نمایم و در همه زمینه‌ها عدالت و انصاف را در نظر داشته و مادام که در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایم.» ادای سوگند نمودند.

در پایان سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تاکستان را معرفی کرد که بر این اساس صیاد رحمانی به عنوان«رئیس شورا»، عبدالله رحمانی «نایب‌رئیس و خزانه‌دار شورا»، سمیه بابایی «سخنگوی شورا» و زهرا صفوی «منشی و نمایندهٔ شورای شهرستان» معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: