• شنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-394-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

به بهانه روز کارمند؛

بزرگ‌ترین وظیفه کارمندان برافراشته نگه‌داشتن خط سرخ عدالت‌خواهی است

کارمند آموزش‌وپرورش و فرزند شهید جاوید الاثر رضا محمدی بزرگ‌ترین وظیفه کارمندان را ادامه خط سرخ عدالت‌خواهی شهدا دانست و گفت: امروز وظیفه‌داریم این پرچم را برافراشته نگه‌داشته و در تحقق اهداف انقلاب اسلامی صبورانه گام برداریم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
چهارم شهریورماه در تقویم به نام روز کارمند نام‌گذاری شده است. ازاین‌رو با «عبدالله محمدی» از کارمندان آموزش‌وپرورش استان قزوین به گفت‌وگو نشسته و از زاویه دید وی معیارهای کارمند انقلابی و در تراز انقلاب موردبررسی قرار دادیم.

عبدالله محمدی که از فرزندان شهدای دوران دفاع مقدس نیز به شمار می‌رود، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، در خصوص شباهت‌های سنگر کارمندی با سنگر دفاع مقدس اظهار کرد: در مقایسه تشبیهی بین دوره هشت سال دفاع مقدس و کارمندی در دوران کنونی، واژه مقدس دفاع و جهاد نمود پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: در هر 2 دوره دفاع از سنگر توحید، ولایت‌مداری، خودباوری، هویت ایرانی و اسلامی را می‌توان سرلوحه امور قرار داد.

فرزند شهید دوران دفاع مقدس تصریح کرد: به گفته اندیشمند بزرگ شهید دکتر «مصطفی چمران» تقوا از تخصص لازم‌تر است، این نکته‌ای قابل‌قبول برای کارمندان مسلمان در تراز انقلاب اسلامی است.

محمدی با تأکید بر اینکه کسی که تخصص ندارد و کاری می‌پذیرد، در زمره افراد بی‌تقوا قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: می‌توان از اندیشه‌های شهید چمران این‌گونه نتیجه گرفت که یک کارمند انقلابی در مجموعه کاری خود با داشتن شاخصه‌های تقوا و تخصص اثرگذار و مفید خواهد بود.

وی افزود: در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و با الهام از اندیشه‌های سید آزادگان مرحوم «سید علی‌اکبر ابوترابی» باید پاک باشیم و خدمتگزار.

مسئول روابط عمومی آموزش‌وپرورش ناحیه یک قزوین در پایان بزرگ‌ترین وظیفه کارمندان را چنین دانست: امروز در ادامه خط سرخ عدالت‌خواهی پدران شهیدمان، وظیفه‌داریم این پرچم را برافراشته نگه‌داشته و در تحقق اهداف انقلاب اسلامی صبورانه گام برداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: