• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1295-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

دعوت بسکتبالیست‌های قزوینی به اردوی تیم ملی

نایب‌رئیس هیئت بسکتبال استان از دعوت 2 بسکتبالیست استان به اردوی تیم ملی خبر داد.

افسانه حسن نایبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: کادر فنی تیم بسکتبال نوجوانان کشور در حالی 23 ورزشکار را به اردوی تیم ملی دعوت کرد که دراین‌بین نام فاطمه آقازادگان و سارا الله‌یار دو بسکتبالیست استان هم به چشم می‌خورد.

وی افزود: پس از حضور متداوم مژگان خدادادی در ترکیب تیم ملی بانوان بزرگ‌سالان کشورمان و اینکه این ورزشکار همواره در اردوهای تیم بسکتبال بانوان تیم ملی را همراهی می‌کند، حالا دعوت از دو بسکتبالیست نوجوان استان هم نشان از برنامه‌ریزی هیئت بسکتبال دارد.

حسن نایبی تصریح کرد: دعوت از 2 بسکتبالیست نوجوان استان در اردوهای تیم ملی نشان می‌دهد که می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب تعداد نفرات دعوت‌شده به اردوهای تیم ملی را افزایش داد، بدون شک سرمایه‌گذاری بر روی سنین پایه می‌تواند روند موفقیت بخش بسکتبال بانوان استان را تداوم ببخشد.

نایب‌رئیس هیئت بسکتبال استان با اشاره به دعوت از دو ورزشکار بسکتبالیست استان به اردوی تیم ملی دختران بسکتبالیست کشور اظهار کرد: خوشبختانه فاطمه آقا زادگان و سارا الله‌یار توانستند نظر و اعتماد کادر فنی را جلب کنند تا در اردوی تیم ملی حضورداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه کادر فنی تیم ملی بسکتبال کشورمان 23 ورزشکار را به اردوی تیم ملی فراخوانده است، توضیح داد: روژین طلاکوب، پیونیک آراکلیان، نیناره زوکانی، زهرا عباس نژاد، مریم شیرازی، عسل نسترن طهرانی، غزل ملکی، عسل معصومی، فاطمه مرتضوی از تهران، عسل محسنی از هرمزگان، مژده نظری، حلیه حبیب آگهی و فاطمه رسنی از فارس، زینب غفاری و سونیا اسدی از زنجان، یاسمین سلطانی و حسنی حسینی از کرمانشاه، فاطمه سبز علی از کرمان، آیدا گل محمدی از کردستان، یگانه دشتکی از خراسان، سوگند رحمانی و عاطفه محمدی راد از اصفهان سایر نفراتی هستند که فاطمه آقازادگان وسارا الله یار را در اردوی تیم ملی همراهی می‌کنند.

حسن نایبی اظهار امیدواری کرد که اگر آقازادگان و الله یار در اردوی تیم ملی بسکتبال دختران کشور با ارائه نمایش قابل‌قبول بتوانند اعتماد کادر فنی را جلب کنند  در مراحل بعدی اردوی تیم ملی نیز حضور خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی بسکتبال دختران نوجوان کشور از یازدهم تا سیزدهم شهریورماه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: