• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-1792-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

اولویت‌های دولت دوازدهم در قزوین/ 5

اقتصاد مقاومتی اولویت نخست دولت دوازدهم/ در سفرهای استانی به دنبال شنیدن صدای واقعی مردم هستیم

استاندار قزوین گفت: در سفرهای استانی به دنبال دیدن واقعیت زندگی مردم و شنیدن صدای واقعی هستیم چرا که این سفرها و دیدارهای مردمی نظام مدیریتی، تصمیم‌گیری، مدیریت و ارزیابی را در مسیر درست پیشرفت هر چه بیشتر یاری می‌کند.

فریدون همتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به اولویت‌های دولت تدبیر و امید در دوره جدید اظهار کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری همواره تأکید دارند اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید اولویت اول دولت دوازدهم باشد.

وی افزود: در کنار توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی، باید مسائلی چون آب و محیط زیست، توسعه صادرات غیرنفتی، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای رونق هر چه بیشتر تولید و اشتغال در کشور باید جزء اولویت‌های این دولت باشد.

همتی با بیان اینکه دولت در مسیر تحقق این مسائل در تلاش است، گفت: در استان قزوین نیز باید این رویه‌ها با حدیت دنبال شود.

این مسئول با اشاره به هفته دولت تصریح کرد: در این هفته تلاش شد از نزدیک با مردم روبرو شده و صحبت‌های آنها را از نزدیک بشنویم چرا که این امر برکت و وظیفه مضاعف بر کارهای اجرایی به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: در سفرهای استانی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز است، در استان قزوین نیز به شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف استان سفر شد تا از نزدیک واقعیت زندگی مردم و صدای واقعی آنها را بشنویم.

استاندار قزوین در پایان خاطرنشان کرد: این سفرها و دیدارهای مردمی در کنار بازدیدهای صورت گرفته کمک بسیاری به اصلاح امور و پیشرفت برنامه‌ها خواهد داشت و نظام مدیریتی، تصمیم گیری، مدیریت و ارزیابی را در مسیر پیشرفت هر چه بیشتر یاری می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: