• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-3090-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با حضور نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

پروژه‌های درمانی بیمارستان رازی قزوین افتتاح شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان تعدادی از پروژه‌های درمانی بیمارستان تأمین اجتماعی زکریای رازی قزوین بهره‌برداری شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
محمدصادق بابایی مدیر درمان بیمارستان زکریای رازی قزوین در مراسم افتتاحیه این پروژه‌ها که در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت پروژه‌های این بیمارستان با حضور مسئولین افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از آنجا که سرطان پستان از جمله شایع‌ترین بیماری‌های پرخطر زنان است و تشخیص زود هنگام آن با دستگاه ماموگرافی انجام می‌شود این دستگاه از نوع دیجیتال و با هزینه بالغ بر 700 میلیون تومان برای بیمارستان رازی خریداری شد.

بابایی ادامه داد: همچنین دو دستگاه رادیولوژی دیجیتال به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای تجهیز بیمارستان خریداری شد که از ویژگی‌های آن علاوه بر کیفیت بالای تصاویر امکان ارسال اطلاعات بر روی رایانه‌های بخش‌های درمانی و دستگاه‌های مشخص پزشکان در خارج از بیمارستان است.

وی تهیه سی‌اتی اسکن بیمارستان رازی به مبلغ 2 میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح هفته دولت ارتقا هتلینگ تجهیزاتی، بهداشتی و رفاهی این بیمارستان و نوسازی بخش‌های زنان و زایمان، جراحی زنان و رادیولوژی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 600 میلیون تومان است.

مدیر درمان بیمارستان زکریای رازی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی استان قزوین در سال‌های اخیر با تحول در ارائه خدمات، امکانات خود را ارتقا داده است و در هفته اخیر نیز از چندین پروژه بیمارستان‌های تأمین اجتماعی در سطح استان بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بیمارستان رازی قزوین که در سال 74 مورد بهره‌برداری قرار گرفت در زمینی به مساحت 78 هزار مترمربع در دو طبقه با 256 تخت مصوب و 732 نفر پرسنل اقدام به ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: