• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-2891-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با حضور صالحی در قزوین

5 پروژه در حوزه برق با اعتبار بیش از 220 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید

با حضور علی اکبر صالحی 5 پروژه در حوزه برق با اعتبار بیش از 220 میلیارد ریال در قزوین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، آئین افتتاح پروژه‌های توسعه و احداث خطوط و پست‌های فوق توزیع و انتقال برق با حضور علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، استاندار قزوین و مسئولان در قزوین برگزار شد.

علی علوی سرپرست شرکت برق منطقه‌ای زنجان در آئین افتتاح پروژه‌های برق منطقه‌ای استان قزوین اظهار کرد: همزمان با هفته دولت 5 پروژه با اعتبار 222 میلیارد ریال در حوزه برق منطقه‌ای این استان به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: این پروژه‌ها در راستای بهینه‌سازی و پایداری برق استان قزوین و همچنین تأمین بار اضافه شهر صنعتی لیا به بهر برداری رسید.

سرپرست شرکت برق منطقه‌ای زنجان خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پروژه‌ها موجب شکوفایی و توسعه هر چه بیشتر استان قزوین در حوزه برق خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در سفر یک روزه‌ی رئیس سازمان انرژی اتمی به استان قزوین بخش سی‌اتی اسکن با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان، راه‌اندازی یک دستگاه ماموگرافی با اعتبار 700 میلیون تومان، بهسازی و نوسازی بخش اطفال و نوزادان با اعتبار 200 میلیون تومان، راه‌اندازی 2 دستگاه رادیولوژی دیجیتال به مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان در بیمارستان زکریای رازی قزوین به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: