• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-2697-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دادگستری شهرستان البرز:

حفظ حقوق شهروندی از اولویت‌های دادگستری است

رئیس دادگستری شهرستان البرز رعایت نظم و امانت‌داری نسبت به همکاران و مراجعین و حفظ رازهای شهروندانی که به مراجع قضایی، دولتی و عمومی مراجعه می‌کنند را از واجبات و اولویت‌های مهم برشمرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، ابوالفضل محبی رئیس دادگستری شهرستان البرز اظهار کرد: نیروهای انسانی متعهد و متخصص اصلی‌ترین ثروت و داشته یک سازمان به‌حساب می‌آیند که صدالبته باید قدر خود را بدانند و روزبه‌روز برای ارتقای وضعیت خود تلاش کنند تا آنچه دارند حفظ شود و با تنزل مواجه نشوند.

وی رعایت نظم و امانت‌داری نسبت به همکاران و مراجعین و حفظ رازهای شهروندانی که به مراجع قضایی، دولتی و عمومی مراجعه می‌کنند را از واجبات و اولویت‌های مهم برشمرد و گفت: ضرورت پاسخ ندادن ظلم با ظلم و خیانت با خیانت و بدی با بدی از تأکیدات دین مبین اسلام است و لزوم حفظ لوازم حرفه‌ای کار در محل کار و روحیات معنوی و شاد زیستن در محل زندگی را موجب ارتقای مادی و معنوی همکاران دانست.

ضمن تأکید بر سیاست‌های ابلاغی از سوی رئیس‌کل دادگستری استان و معاونین وی در حوزه‌های فرهنگی، عملکردی، نظارتی و سیستمی، همراهی تمام مجموعه دادگستری و نهادهای پیرامونی با این سیاست‌ها را از انتظارات اولیه دستگاه قضایی برشمرد و افزود: روزآمدی مجموعه را به مصداق حدیث شریف امیرالمؤمنین علی (ع) مبنی بر ابن‌الوقت بودن، مهم‌ترین مؤلفه پیشرفت آن است.

دادستان شهرستان البرز نیز در این جلسه که برای گرامیداشت روز کارمند برگزارشده بود ضمن تقدیر از زحمات همکاران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بر لزوم رعایت قوانین و حفظ حقوق شهروندی تأکید و تصریح کرد: رعایت ادب و نزاکت و احترام در رفتار با مراجعین از مهم‌ترین سیاست‌های سیستم قضایی است.

به گزارش ایسنا، در پایان نیز از زحمات 9 نفر از همکاران اداری دادگستری و دادسرای شهرستان البرز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: