• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-393-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

70 استاد قزوینی جشنواره دانشگاه‌های فرهنگیان کشور را داوری می‌کنند

مسئول دبیرخانه جشنواره‌های دانشگاه‌های فرهنگیان قزوین گفت: داوران بیست و هفتمین دوره جشنواره فرهنگیان کشور از استان قزوین انتخاب‌شده‌اند چراکه استان قزوین دارای افراد برجسته و شاخص در هر رشته است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سید کامران میر معینی در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد، تصریح کرد: بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشجو معلم به علت ظرفیت بالای قزوین در این استان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره از 52 رشته تشکیل‌شده است که در این دوره برای نخستین بار همه رشته‌ها تجمیع شده است و دانشجویان در 52 رشته در کنار یکدیگر رقابت خواهند کرد این در حالی است که در دوره‌های قبل جشنواره در 3 بخش مختلف برگزار می‌شد.

مسئول دبیرخانه جشنواره‌های دانشگاه‌های فرهنگیان قزوین خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ویژگی این جشنواره حضور کانون‌های فرهنگی، هیئت‌های مذهبی و نشریات و انجمن‌های دانشجویی است این نقطه عطف است که می‌تواند خدمات دوسویه برای دانشگاه ایجاد کند.

وی یادآور شد: ما در جشنواره‌های فرهنگی اهداف بلندی را دنبال می‌کنیم و این جشنواره‌ها جایگاه منحصربه‌فردی در کشور دارد، در سال جاری 13 هزار نفر در دوره مقدماتی جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجو معلمان کشور شرکت کردند که نشان‌دهنده اقبال عمومی دانشجویان نسبت به دانشگاه است.

میر معینی اظهار کرد: از بین 13 هزار نفر دانشجو معلمان 800 نفر آقا و خانم برگزیده‌شده‌اند که در استان قزوین طی جشنواره بیست و هفتم که فردا آغاز می‌شود باهم رقابت خواهند کرد.

وی یادآور شد: مسابقات خواهران در تاریخ‌های یازدهم تا چهاردهم شهریورماه و آقایان در تاریخ شانزدهم تا نوزدهم شهریورماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: