• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4091-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری 288 دوره آموزشی برای واحدهای صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در یک سال گذشته 288 دوره آموزشی تخصصی و مهارتی برای مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی و صنعتی، کارگاهی و خدماتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، حمیدرضا خانپور اظهار کرد: در راستای اجرای مفاد تفاهم‌نامه فی‌مابین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برای بهبود وضعیت آموزش نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی و تأکید بر تعامل و همکاری بیشتر برای ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش‌ها است.

وی افزود: در طول یک سال گذشته 70 هزار نفر ساعت دوره آموزشی مدیریتی، مهارتی (آموزش فنی و حرفه‌ای)، کارآفرینی (فن بازار کسب‌وکار)، آموزش‌های مجازی برای با شرکت 5 هزار و 532 نفر از مدیران و کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سطح استان برگزار شد.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی گفت: به‌منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت مدیران و پرسنل واحدهای صنعتی کوچک، افزایش کارایی و اثربخشی در واحد صنعتی، دوره‌های آموزشی در سه حوزه مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی در زمینه‌های کنترل فرایند آماری، قوانین و مقررات کار، بهینه‌سازی مصرف انرژی، مدیریت رفتار سازمانی و آموزش، قوانین مالیاتی، اصول تشریفات و اصول انبارداری برای واحدهای صنعتی انجام‌گرفته است.

به گزارش ایسنا، تاکنون بیش از یک هزار و 248 دوره آموزشی برای 23 هزار و 162 نفر ساعت آموزشی برای واحدهای صنعتی برگزارشده و در شش‌ماهه دوم سال جاری نیز برگزاری بیش از 70 دوره در دستور کار معاونت صنایع کوچک این شرکت قرار دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: