• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4791-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری‌ها از محل ارزش افزوده در سال جاری

معاون عمرانی استاندار قزوین در کارگروه توسعه روستایی استان از افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری‌ها از محل ارزش افزوده در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علی فرخ‌زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در کارگروه توسعه روستایی استان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و بخشداران در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد بیان داشت: امروزه جنس تقاضاها و نیازمندی‌های روستاها از مسائل عمرانی به سمت موضوعات زیست‌محیطی و خدماتی سوق پیداکرده و همه مدیران موظف هستند در جهت ارتقای این شاخص‌های زیست‌محیطی، اجتماعی و اقتصادی در روستاها تلاش کنند.

وی افزود: در سال جاری با افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری‌ها از محل ارزش افزوده در مقایسه با سال گذشته مواجه هستیم که نقش بسیار مهمی در عمران و آبادانی روستاها ایفا می‌کند.

معاون عمرانی استاندار قزوین از آغاز تغییر و جابجایی دهیاران در مناطق روستایی استان خبر داد و اظهار کرد: در آستانه تغییر و جابجایی دهیاران قرار داریم و با توجه به اینکه دهیاران نمایندگان عالی دولت در روستاها محسوب می‌شوند و نقش کلیدی در توسعه و تحولات روستایی دارند در انتخاب آن‌ها از سوی بخشداران باید حداکثر دقت و حساسیت لازم صورت بگیرد.

فرخ‌زاد در ادامه با اشاره به تأکیدات و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بازدید از مناطق روستایی و دیدارهای مستقیم و چهره به چهره با مردم بر سرکشی و برگزاری برنامه ملاقات مردمی از سوی مدیران تأکید کرد.

توجه به گردشگری روستایی، اجرای طرح‌های هادی روستایی، بهبود تردد و حمل‌ونقل در این مناطق، برنامه‌ریزی در جهت رونق اقتصادی و توسعه و حمایت از تشکل‌های مردمی از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه از سوی معاون عمرانی استاندار بر آن تأکید شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: