• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4991-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عاملان قاچاق اقلام بهداشتی و البسه در قزوین تعزیر شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق انواع شوینده‌های خارجی در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، محمود احمدی اظهار کرد: با دریافت گزارش مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی بیش از 16 هزار عدد قرص ظرفشویی انواع شوینده خارجی کشف شد.

وی ادامه داد: سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد که شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 127 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین همچنین اعلام کرد: با دریافت گزارش مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین در حین گشت زنی با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی بیش از 600 ثوب پیراهن زنانه قاچاق را کشف کردند.

احمدی تشریح کرد: سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد که شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت در مجموع به پرداخت 99  میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: