• سه شنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-392-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه استان قزوین

اثربخشی و جریان‌سازی لازمه فعالیت رسانه‌های انقلابی است

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: رسانه‌های انقلابی باید فعالیت‌های خود را به گونه‌ای رقم بزنند که اثربخشی و جریان‌سازی لازم را در جامعه داشته باشند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، شب گذشته نشست هم‌اندیشی سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با اصحاب رسانه در سالن شهید پرویز سپاه پاسداران برگزار شد.

سردار محمد شاهرخی در این نشست صمیمانه با بیان اینکه رسانه‌ها نقش انکارناپذیری در جهان امروز دارند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای پیشبرد اهداف خود به رسانه‌های همتراز با انقلاب نیازمند است.

وی افزود: رسانه‌های انقلابی باید فعالیت‌های خود را به گونه‌ای رقم بزنند که اثربخشی و جریان‌سازی لازم را داشته باشند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با بیان اینکه امروز شاهد فعالیت‌های چشمگیر رسانه‌های انقلابی هستیم، گفت: نقطه ضعفی که در این مسیر وجود دارد، جریان‌سازی کم آنها است زیرا هر رسانه‌ای به تنهایی اقدام زیادی دارد اما این اقدامات در بطن جامعه جریان‌سازی لازم را ندارد.

این مسئول ادامه داد: ایجاد موج جریان‌سازی رسانه‌ای موجب اثرگذاری ملموس شده که نتیجه آن در جامعه دیده خواهد شد.  

وی تصریح کرد: امروز ظرفیت‌های بسیاری در این حوزه وجود دارد که باید به درستی از آن بهره‌برداری کرد و از داشته‌های خود حداکثر استفاده بهینه را نمود تا تبعات و آثار این اثرگذاری و ‌ماندگاری در جامعه رویت شود.

سردار شاهرخی بیان کرد: فلسفه تشکیل بسیج رسانه بر ایجاد فضای هم‌اندیشی صاحبان قلم مومن و انقلابی تاکید دارد لذا باید از این بستر استفاده و با جمع شدن صاحبان خرد اقدام به تصمیم‌گیری و‌ هم‌افزایی به دور از تعصب جریانی کرد.

وی با بیان اینکه محور قرار دادن بسیج رسانه فرصتی را برای ایجاد جریان‌سازی رسانه‌ای مهیا می‌کند، گفت: امروز با اصولی به نام انقلاب اسلامی و ولایت فقیه روبرو هستیم که باقی مسائل فرع محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: حضور فعال ومنسجم اصحاب رسانه انقلابی و متعهد باید در دستور کار قرار گرفته و تلاش شود از دارایی‌ها و‌ داشته‌های موجود استفاده حداکثری صورت بگیرد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این دیدار تعدادی از فعالان رسانه‌ای استان به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود در راستای هم‌افزایی بیشتر رسانه‌های انقلابی پرداختند و بر لزوم تقویت وحدت و انسجام نیروهای انقلابی در مسیر مطالبه‌گری و جریان‌سازی تاکید کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: