• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-295-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

نتایج رقابت‌های ورزشی در قزوین

تیم‌های والیبال شهرداری قزوین و فوتبال کاسپین در مقابل رقیبان خود به پیروزی دست یافتند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، نتایج رقابت‌های ورزشی در قزوین اعلام شد که تیم‌های والیبال شهرداری قزوین و فوتبال کاسپین در مقابل رقیبان خود به پیروزی دست یافتند و  نفرات برتر مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قزوین و نتایج دومین روز مسابقات اتباع خارجی در قزوین اعلام شد.

پیروزی والیبالیست‌های شهرداری مقابل نماینده مهاباد

اسد شاهمرادزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: هفته چهارم از دور رفت رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور در حالی برگزار شد که تیم شهرداری قزوین در یک دیدار یک‌طرفه موفق شد با نتیجه قاطع 3 به صفر تیم مقاومت مهاباد را شکست دهد.

وی با اشاره به برتری والیبالیست‌های شهرداری قزوین مقابل مقاومت مهاباد افزود: این دیدار در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد.

شاهمراد زاده عنوان کرد: تیم والیبال شهرداری قزوین در این دیدار در سه ست متوالی و با نتایج 25-20، 25-16 و 29 -27 موفق شد تیم مقاومت مهاباد را با شکست بدرقه کند.

دبیر هیئت والیبال استان قزوین عنوان کرد: والیبالیست‌های تیم شهرداری قزوین که نخستین فصل حضور خود را در رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور تجربه می‌کنند، پس از باخت مقابل تیم شهرداری جوان ارومیه در نخستین دیدار خود در سایر بازی‌ها موفق شده‌اند مقابل رقبای خود به برتری برسند.

وی گفت: بلندقامتان استان پس‌ازآنکه در دیدار نخست خود در رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور در یک بازی نزدیک با نتیجه 3 به 2 مغلوب شهرداری جوان ارومیه شدند، در بازی هفته دوم خود در سالن شهید بابایی با همین نتیجه تیم راه یاب ملل مریوان را با شکست بدرقه کردند.

شاهمراد زاده اضافه کرد: والیبالیست‌های شهرداری در سومین و چهارمین دیدار خود هم در رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور با نتایج مشابه 3 به صفر به ترتیب تیم‌های بیمه رازی نور و مقاومت مهاباد را مغلوب کردند تا سه پیروزی ارزشمند را به نام خود ثبت کنند.

دبیر هیئت والیبال استان قزوین عنوان کرد: تیم والیبال شهرداری قزوین در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور با به دست آوردن سه پیروزی و یک باخت و کسب 9 امتیاز پس از تیم‌های شهرداری جوان ارومیه و کاله جوان آمل در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

کاسپین مقابل استقلال تهران به برتری رسید

محمود عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین گفت: تیم فوتبال کاسپین در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دو فوتبال باشگاه‌های کشور در تهران موفق شد با یک گل تیم استقلال جنوب تهران را شکست دهد.

وی افزود: تک‌گل تیم کاسپین در این دیدار در نیمه دوم به ثمر رسید تا این تیم سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کند.

عبدالهی عنوان کرد: فوتبالیست‌های کاسپین در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دو فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی در تهران مقابل استقلال جنوب این شهر صف‌آرایی کردند که با توجه به نتایج خوب تیم استقلال در هفته‌های اخیر انتظار می‌رفت این تیم به کسب حداقل امتیاز در تهران راضی باشد.

دبیر هیئت فوتبال استان قزوین اضافه کرد: تیم فوتبال کاسپین قزوین در دیدار قبلی خود هم موفق شد هفته گذشته مقابل نماینده مازندران با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یابد تا با برد مقابل استقلال جنوب تهران نخستین دبل خود را در رقابت‌های لیگ دو فوتبال باشگاه‌های کشور تجربه کند.

وی گفت: فوتبالیست‌های کاسپین در چهار هفته قبلی لیگ دو ده امتیاز کسب کرده‌اند و این در حالی است که نماینده استان در هشت دیدار قبلی خود تنها 6 امتیاز به دست آورده بود و نتایج هفته‌های اخیر نشان می‌دهد که بازیکنان کاسپین برای جبران امتیازهای ازدست‌رفته دورخیز خوبی داشته‌اند.

دبیر هیئت فوتبال استان قزوین عنوان کرد: تیم فوتبال کاسپین قزوین با به دست آوردن چهار پیروزی، چهار شکست و سه تساوی و کسب 16 امتیاز پس از تیم‌های شهدای بابلسر، استقلال جنوب تهران، نفت و گاز گچساران و شهرداری بندرعباس در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ دو فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد.

معرفی نفرات برتر مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قزوین

محمد مهران فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین گفت: در کلاس بانوان و آقایان این رقابت‌ها این ورزشکاران البرزی بودند که خوش درخشیدند و عناوین اول تا سوم هر دو کلاس را از آن خود کردند.

وی افزود: در کلاس توانیابان بانوان طیبه اولاد، مهری ذاکری و طاهره جاگیری عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و در کلاس توانیابان آقایان هم سعید دریایی، فرزین صوراسرافیل و مجید خانی به ترتیب صاحب عناوین اول تا سوم شدند.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان عنوان کرد: در کلاس 1500 سیسی مردان هم عناوین قهرمانی و نایب‌قهرمانی به امیر غلامیان فرد و علیرضا آزاد ایمانی از قزوین رسید و محمدرضا خالقی از البرز سوم شد.

وی گفت: در کلاس 1500 سیسی بانوان هم مریم حیدری از گیلان صاحب سکوی قهرمانی شد، بهاره اسدی از البرز نایب‌قهرمان شد و طیبه زجاجی از تهران رتبه سوم را به دست آورد.

مهران فر اضافه کرد: عناوین اول تا سومی کلاس پیشکسوتان این رقابت‌ها هم به ورزشکاران استان رسید و مجید کمالی، بیژن رحمانی و سعید رضا صفایی به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گفته وی، در کلاس آزاد این رقابت‌ها هم امیرحسین یوسفی از تهران صاحب سکوی قهرمانی شد، فرشاد بوربور دیگر ورزشکار تهرانی صاحب سکوی دومی شد و شهزاد عزیزی عنوان سومی را کسب کرد.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان قزوین اضافه کرد: در کلاس 2000 سی‌سی مردان هم ورزشکاران قزوینی خوش درخشیدند، به‌طوری‌که امیر دهقان عنوان نخست را کسب کرد و پوریا رحیمی ایرانی پس از فرشاد بوربور از تهران صاحب سکوی سومی شد.

مهران فر افزود: یلدا مرادی از گیلان، سمیرا غلک از خوزستان و فائزه آخوندی از همدان هم به ترتیب عناوین اول تا سومی کلاس 2000 سی‌سی بانوان را از آن خود کردند.

به گزارش ایسنا؛ در رقابت‌های اتومبیلرانی اسلالوم چندجانبه قزوین ورزشکارانی از استان‌های قزوین، تهران، گیلان، مازندران، البرز، قم، زنجان، مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خوزستان و همدان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین باهم رقابت کردند.
 
عنوان پنجمی سوارکار نوجوان قزوینی در رقابت‌های بین‌المللی تایلند

مسعود میزبان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: ژاله در رقابت‌های سوارکاری تایلند خوب ظاهر شد و حتی موفق شد یک راند مسابقات سوارکاری تایلند را بدون خطا پشت سر بگذارد.

وی افزود: محمدحسین ژاله سوارکار نوجوان استان در حالی در رقابت‌های بین‌المللی سوارکاری تایلند عنوان پنجمی را کسب کرد که این نخستین حضور یک ورزشکار قزوینی در رقابت‌های بین‌المللی محسوب می‌شود.

میزبان خاطرنشان کرد: این ورزشکار قزوینی حدود دو هفته قبل بود که با درخشش در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق شد نظر کادر فنی را جلب کند تا بتواند ملی پوشان کشورمان را در رقابت‌های سوارکاری تایلند همراهی کند.

دبیر هیئت سوارکاری استان قزوین عنوان کرد: ژاله به همراه سورن احسانی فاخر و پرنیان خضر حیدری سه سوارکار استان بودند که ماه گذشته در رقابت‌های قهرمانی کشور به مصاف رقبا رفتند و با توجه به نخستین حضور خود در این مسابقات عملکرد قابل قبولی را از خود بر جای گذاشتند و حتی دراین‌بین سورن احسانی فاخر موفق شد به فینال این رقابت‌ها راه یابد و باوجوداینکه سه راند از چهار راند مسابقه خود را بدون خطا پشت سر گذاشت، درنهایت با هشت خطا سکوی هشتمی را کسب کرد.

وی اضافه کرد: رقابت‌های سوارکاری بین‌المللی تایلند در حالی از بیست‌ونهم آبان تا دو آذرماه به میزبانی تایلند برگزار شد که هدایت سوارکاران نوجوان کشورمان در این رقابت‌ها بر عهده مجید شریفی بود.

 نتایج روز دوم مسابقات فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی در قزوین

حسین باجیوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: در روز دوم این رقابت‌ها تیم سمنان با نتیجه 6 بر 5 از سد تیم البرز گذشت و نماینده خراسان رضوی با نتیجه 4 بر یک قزوین را مغلوب کرد.

وی افزود: نماینده فارس با نتیجه 4 بر 2 مقابل تیم بوشهر به برتری رسید و نماینده تهران هم با نتیجه 4 بر صفر مقابل نماینده اصفهان پیروز شد.

باجیوند عنوان کرد: اما در روز نخست این رقابت‌ها هم این نمایندگان سمنان، بوشهر، اصفهان، فارس و قزوین بودند که موفق شدند مقابل رقبای خود به برتری دست یابند.

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین افزود: در روز نخست رقابت‌های فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی تیم سمنان با نتیجه 9 به 8 از سد یزد گذشت و بوشهر با نتیجه 5 به 3 تیم قم را مغلوب کرد.

وی گفت: نماینده اصفهان در یک دیدار یک‌طرفه با نتیجه 5 بر صفر از سد نماینده خراسان جنوبی گذشت و نماینده فارس هم با نتیجه 4 بر صفر نماینده گلستان را از پیش رو برداشت.

باجیوند عنوان کرد: در آخرین دیدار برگزارشده روز نخست رقابت‌های فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی هم دیدار دو تیم نماینده قزوین و نماینده مرکزی با نتیجه 2 بر یک به سود نماینده قزوین به پایان رسید.

وی با اشاره به برنامه روز سوم رقابت‌های فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی در قزوین افزود: در روز سوم این رقابت‌ها نماینده سمنان مقابل نماینده خراسان رضوی صف‌آرایی می‌کند و نماینده فارس از نماینده تهران پذیرایی می‌کند.

باجیوند گفت: در این مسابقات نمایندگان استان‌های سمنان، یزد، قزوین، قم، بوشهر، تهران, البرز، اصفهان، خراسان جنوبی، فارس، مرکزی، گلستان و خراسان رضوی باهم رقابت می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: